Diamond Cup Kyiv

 

Символічно, що 1 грудня 2018 року в Українському домі відбувся міжнародний турнір з бодібілдингу - Diamond Cup Kyiv.

Атлети з усього світу приїхали до столиці України боротися за нагороди представницького турніру.
Представниці прекрасної половини людства змагалися в Українському домі у бодіфітнесі, фітнес-бікіні, велнес фітнесі. На змагальній сцені ми бачили атлетів-чоловіків наступних дисциплін: бодібілдинг, класичний бодібілдинг, класік фізик, менс фізик, мускуляр менс фізік.

Проведення міжнародних змагань з бодібілдингу в столиці України - величезна відповідальність і честь для організаторів - Міністерства молоді та спорту України та Національної федерації бодібілдингу України. Змагання міжнародного рівня, безумовно, підвищують авторитет України, як сильної спортивної країни. Те, що міжнародний турнір під егідою Міжнародної федерації бодібілдингу та фітнесу (IFBB) відбувся в Києві відкрило, насамперед, перед українськими спортсменами величезну кількість можливостей. Безцінним для спортсменів, які дебютували у складі збірної України, на турнірі Diamond Cup Kyiv, став досвід виступу на міжнародному рівні.

З 2017 року IFBB ввела для спортсменів рейтингову систему «Elite Ranking». Мотивацією для атлетів стали солідні суми призових винагород, які за підсумками року отримали кращі десять спортсменів змагальних дисциплін бодібілдингу. У 2017 та 2018 рока ціла плеяда українців стала володарями чеків на суму від 250 до 15000 доларів в залежності від дисципліни та зайнятого місця у світовому рейтингу. Якщо раніше за заповітними рейтинговими балами українські спортсмени їздили на турніри за кордон, то Diamond Cup Kyiv дав можливість підвищити свій рейтинг виступаючи в Україні.

Чимало зусиль організатори Diamond Cup Kyiv доклали під час переговорів з керівництвом IFBB, для того, щоб в Києві 1 грудня були розіграні п'ять карт професіоналів Elite Pro. Не секрет, що отримання спортсменом статусу професіонала - завжди було серед головних цілей бодібілдерів. Отримання про карти - це перехід на новий рівень змагань і фінансових відносин.

Графік роботи:

1 грудня