День Гідності та Свободи в Українському домі

21 листопада в Україні відзначатиметься День Гідності та Свободи.

Увечері 21 листопада у 2013 році українці вийшли на Майдан Незалежності, аби висловити невдоволення рішенням тодішнього президента про відстрочку давно очікуваного підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Ігнорування вимог громадян на Майдані та жорстокі спроби розігнати протестувальників переросли в багатомісячний масовий протест по всій Україні і в Києві зокрема.

Та протест за справедливість коштував дорогу ціну – сотні людей були розстріляні у центрі столиці у ці страшні дні, вся країна оплакувала своїх героїв. Іншим наслідком стала втеча тогочасного керівництва держави за кордон – а відтак і зміною влади в Україні, тож перемога була здобута.

Людей, які віддали за цю перемогу власні життя, українці ніколи не забудуть, а річниця визначної події стане днем вшанування їх пам’яті.

З 11.00 до 24.00 в Українському домі проходитиме експозиція присвячена минулорічним подіям на Майдані,

Відкриття фотовиставки "Шлях до свободи" чекатиме на відвідувачів о 12:00.

О 17:00 пройде презентація пошти Майдану. Крім цього, усі охочі зможуть власними руками та з допомогою художників розписати революційні каски.

О 19:10 відбудеться презентація проекту "Книга-Реквієм "Небесна Сотня".

З 19:30 до 21:30 для усіх охочих буде відкрита "Літературна сцена", де звучатиме поезія про свободу й гідність. Зокрема, Надія Корнійчук читатиме свої вірші із збірки «Небесна Сотня», а дитячий театр «Юрашки» покаже свою поезію, присвячену Небесній Сотні.

З 21:30 до 23:00 об'єднання кінематографістів "Вавилон 13" проведе показ документальних фільмів, присвячених подіям на Майдані.

День Гідності та Свободи в Українському домі

Графік роботи:

21 листопада 2014 року,

з 11.00 до 24.00