День будівельника

 

12 серпня цього року країна в черговий раз вітала працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів з професійним державним святом - Днем будівельника.

Останні роки виявилися складними для нашої країни та її громадян, незалежно від професій. Утім, сучасні будівельники, чиї умови праці і так, зазвичай, далекі від ідеальних, отримали досвід роботи в прямому сенсі під кулями: більше 5 тисяч представників будівельної галузі консолідували свій досвід для будівництва фортифікаційних споруд на сході країни.

Попри наявну економічну ситуацію та антитерористичну операцію на сході, будівельники змогли не лише втримати свої позиції, але й показати збільшення темпів та об’ємів будівництва, укріплюючи віру у відродження економіки України.

День будівельника в цьому році – це віддання шани не тільки одній з найголовніших професії мирної України, а й військовим будівельникам нашої країни, які щодня наближають перемогу.

Урочистості пройшли 12 серпня в центральній залі Українського дому в колі друзів, члени Конфедерації будівельників України та Будівельної палати України згадають важкі роки та поділяться успіхами та досягненнями, почують вітальні слова та отримають державні нагороди.

Геннадій Зубко віце-прем'єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у своєму виступі наголосив на важливості професії будівельника в розвитку України, в наш тривожний час велика увага приділяється розвитку професії військового будівельника, зокрема розвитку фортифікаційних споруд. Кращих будівельників нагородили почесними грамотами. Також був присутній перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

Організатори заходу: ДП «Український дім» та Конфедерація будівельників України.

Графік роботи:

12 серпня