DOCFLOW Україна 2013

DOCFLOW Україна 2013 – головна подія країни у галузі електронного документообігу і управління бізнес-процесами

IX конференція-виставкa DOCFLOW Україна 2013 традиційно відбудеться 11 вересня 2013 року в «Українському домі».

DOCFLOW Україна – спеціалізований майданчик для діалогу між виробниками і постачальниками рішень і їх потенційними і реальними споживачами. Участь у заході провідних українських і зарубіжних компаній-розробників програмного забезпечення, виробників обладнання, системних інтеграторів, експертів і фахівців галузі дозволить з перших вуст дізнатись новини документообігу і побачити рішення в дії. Цього року понад 30 компаній-учасників з України, Росії і Білорусі представлять свої системи на DOCFLOW Україна 2013.

Доповіді у рамках DOCFLOW Україна 2013 дозволять ознайомитись з останніми досягненнями і напрацюваннями у галузі й провести професійні дискусії на тему СЕД і управління бізнес-процесами. У 2013 році до конференційної частини додано нові секції: «Електронні архіви: побудова і експлуатація», присвячена вирішенню задачі побудови електронного архіву і розвитку існуючої системи зберігання даних, і секції «Документообіг первинних бухгалтерських документів» і «Використання електронно-цифрового підпису».

Сучасні ІТ-рішення і нові методи роботи з документами і управління бізнес-процесами дозволяють підвищити продуктивність праці і знизити витрати.

DOCFLOW Україна постійно тримає руку на пульсі ІТ-тенденцій і тому уже протягом 9 років є головною подією українського ринку систем електронного документообігу і управління бізнес-процесами.

DOCFLOW Україна 2013

Прес-служба:

Олена Вознюк

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +380 44 270 70 14

Телефон: +380 67 408 94 34