Концептуальна виставка "Неможливе - можливо!"

З 14 по 16 жовтня концептуальна виставка "Неможливе - можливо!" презентує в Українському домі твори мистецтва українських художників як продукта духовних шукань і зусиль людини.

Виставка відкриється 14 жовтня о 10.00, в день Святої Покрови, символу захисту Незалежної України та як знак перемоги українського народу над агресією.

Урочисте відкриття заходу та святковий концерт цього ж дня о 14.00.

У виставці експонуються роботи українських художників, які відображають життя, світло, красу, позитивний настрій і віру людини в прекрасне майбутнє незалежної процвітаючої України. Це пейзажі, натюрморти, композиції, етюди, портрети, колажі та дитячі малюнки.

В програмі заходу на кожен день заплановано: концертні програми, презентації фільмів, вистав, збірників віршів та проз, зустрічі з діячами мистецтва, художниками, акторами та поетами.

В останній день виставки буде проводитись аукціон картин та дитячих малюнків, кошти з якого будуть направлені на підтримку міротворчих зусиль нашої країни.

Виставка благодійна. Всі зібрані кошти планується передати на відновлення Українського дому та миротворчі цілі.

Благодійний внесок при відвідуванні виставки - від 5 грн.

Запрошуємо на всі культурні заходи Концептуальної виставки «Неможливе - можливо!» з 14 до 16 жовтня 2014 року з 10 до 18 годин.

Концептуальна виставка Неможливе - можливо!

Графік роботи:

14 - 16 жовтня 2014 року