X століть Православ’я. Історія Русі в образах її Святих. Від Київської Русі до наших днів. Святі, їх ікони, історії, долі

З 26 липня по 6 серпня в Українському домі відбудеться виставка приурочена до 1025-річчя Хрещення Русі.

Унікальний проект, який організовує Український дім за підтримки Київської Митрополії Української Православної Церкви, проходитиме вперше і стане важливою подією в рамках святкування 1025-річчя Хрещення Русі. Виставка покликана популяризувати та розвивати духовні цінності, закликає до моральності та несе просвітницький характер.

В рамках проекту до уваги відвідувачів будуть представлені 150 ікон православних Святих з Х по ХХ ст. – від періоду «Русь до Хрещення» ( від св. Андрія Первозванного до Володимира), які вплинули на майбутню православну традицію. На виставці будуть представлені інформаційні матеріали про Святих: життєпис в контексті історичних подій, історії, їх долі.

Виставка розповість про храми, які названі в честь Святих, а також про місцезнаходження їхніх мощів. Кожен матиме змогу дізнатися про що просять конкретного Святого та кому він протегує.

Більшість предметів, які будуть експонуватися, раніше ніколи не демонструвалися широкій громадськості. Більшість з них відносяться до історії православного Києва, оскільки саме Київ є православною колискою всіх народів, які утворилися з Київської Русі. Загалом експозиція буде торкатися православної традиції України, Росії та Білорусі.

Протягом виставки плануються зустрічі з людьми, які зможуть детально та цікаво розповісти про значення Хрещення в історії Русі та про Православ’я в сучасному житті.

До відкриття виставки буде створений Художній альбом, який міститиме зображення всіх ікон Святих, що будуть представлені протягом виставки, з життєписом кожного.

Український дім запрошує всіх, хто цікавиться історією Православ’я, хто бажає зрозуміти яку роль воно відіграє для нас та яких цінностей варто дотримуватися в житті.

Виставка буде проходити в Центральній залі Українського дому з 26 липня по 6 серпня 2013 року. Години роботи виставки: 11.00-19.00.

Від Київської Русі до наших днів. Святі, їх ікони, історії, долі

Графік роботи

26 Липня - 6 Серпня 2013

Години роботи: 11.00 до 19.00

Контактна особа з організаційних питань:

Мальцева Світлана

Телефон: +38 (044) 278-59-50

Телефон: +38 (067) 656-74-68

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.