Четверта річниця заснування Всеукраїнської Громадської Організації «ЗОЛОТІ ЛЕВИ ЧОРНОЇ СОТНІ»

 

10 грудня о 14.00 в Українському домі відбудеться захід до четвертої річниці заснування ВГО «ЗОЛОТІ ЛЕВИ ЧОРНОЇ СОТНІ».

Всеукраїнська Громадська Організація «ЗОЛОТІ ЛЕВИ ЧОРНОЇ СОТНІ» була створена у 2013-2014 р., під час подій, які відбувалися на Майдані Незалежності в столиці України при Штабі Національного Опору, для протистояння злочинному режиму. Вони – одні з перших добровольчих організацій такого порядку у нашій країні.

Членами організації є патріоти нашої держави з різних регіонів України, які в складі добровольчого підрозділу «ЧОРНА СОТНЯ» перебуваючи на Сході спільно з побратимами виконували бойові завдання, а також забезпечували і забезпечують порядок у містах та селах по всій країні аби мирний час залишався мирним. «ЧОРНА СОТНЯ» - один з перших добровольчих підрозділів, сформованих для захисту цілісності нашої держави в зоні АТО.

Кожного дня своєю працею вони нагадують кожному, що Україна - це Батьківщина, Ненька, наш дім, який потребує нашої з Вами опіки. Вони прагнуть світлого майбутнього та мирного неба для всього українського народу аби найближчим часом наша країна засяяла іншими барвами і постала перед всіма як могуча та самостійна Держава.

На захід запрошені представники української естради, політичні, громадські та культурні діячі.

Просимо повідомити Вас про присутність на заході будь-яким зручним способом (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел.: (063) 888-86-89)

  • 13.30 – початок реєстрації
  • 14.00 – початок офіційної частини
  • 17.00 – Хода пам’яті загиблим героям Небесної Сотні та загиблим у зоні АТО. Від ДП «Український дім» до Майдану Незалежності.

Графік роботи:

10 грудня

о 14.00