Четверта річниця заснування Всеукраїнської Громадської Організації «ЗОЛОТІ ЛЕВИ ЧОРНОЇ СОТНІ»

 

10 грудня в Українському домі відбувся захід з нагоди відзначення четвертої річниці заснування ВГО «ЗОЛОТІ ЛЕВИ ЧОРНОЇ СОТНІ».

Всеукраїнська Громадська Організація «ЗОЛОТІ ЛЕВИ ЧОРНОЇ СОТНІ» була створена у 2013-2014 р., під час подій, які відбувалися на Майдані Незалежності в столиці України при Штабі Національного Опору, для протистояння злочинному режиму. Вони – одні з перших добровольчих організацій такого порядку у нашій країні. Членами організації є патріоти нашої держави з різних регіонів України, які в складі добровольчого підрозділу «ЧОРНА СОТНЯ», перебуваючи на Сході спільно з побратимами, виконували бойові завдання, а також забезпечували і забезпечують порядок у містах та селах по всій країні аби мирний час залишався мирним.
«ЧОРНА СОТНЯ» - один з перших добровольчих підрозділів, сформованих для захисту цілісності нашої держави в зоні АТО. Кожного дня своєю працею вони нагадують кожному, що Україна - це Батьківщина, Ненька, наш дім, який потребує нашої з Вами опіки. Вони прагнуть світлого майбутнього та мирного неба для всього українського народу аби найближчим часом наша країна засяяла іншими барвами і постала перед всіма як могуча та самостійна Держава.
Захід відвідали політичні, громадські та культурні діячі.

Графік роботи:

10 грудня

о 14.00