"Час змін"

 

В День свята Зіслання Святого Духа, 28 травня 2018 року, в концертному залі Українського дому композитор і піаніст Ярослав Олійник разом з симфонічним оркестром "BOCH Orchestra" представив свою нову авторську програму в рамках шоу "ЧАС ЗМІН".

Більше 40 музикантів на сцені прозвучали наживо! Концепція і філософія "Часу Змін" була задумана близько року тому Ярославом Олійником і його батьком - Сергієм Олійником, який трагічно загинув, захищаючи свого сина піаніста під час виступу в сквері біля Золотих Воріт. Зміни неминучі. Ми ніколи точно не знаємо, що буде через хвилину, через рік і через століття. Але ми завжди сподіваємося, що зміни призведуть до кращого.
Від народження всесвіту до найголовнішого питання про те, що означає "Час Змін", автор розповідав своєю музикою на шоу в Українському домі. Музика Ярослава Олійника - це загадка ... Цей піаніст, як ніхто інший, пропускає через себе всю музику, яка лунає з-під клавіш його інструменту. Вона несе в собі особливу магію, яка здатна заворожити навіть тих, хто з байдужістю ставиться до жанру інструментальної музики.
Концерт відбувся при повному аншлазі в концертному залі Українського дому.

Графік роботи:

28 травня

о 19:00