БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН НА ПІДТРИМКУ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ АТО

Аукціонний дім «Дукат» у партнерстві з Міністерством закордонних справ України, Фондом культурних ініціатив ArtHuss та ДП «Український дім» ініціюють проведення благодійного аукціону в рамках суспільної ініціативи «АРТ-ФРОНТ», який відбудеться 18 жовтня о 14.00 в Українському домі.

На торги буде виставлено колекцію зі 100 творів провідних вітчизняних художників, визнаних як в Україні так і за кордоном. Основну та найбільш цікаву частину колекції аукціону складають роботи відомих сучасних майстрів: О. Животкова, Т. Сільваші, А. Криволапа, О. Ройтбурда, В. Ралко, М. Вайсберга, П. Макова, О. Аполлонова, О. Придувалової, А. Максименко, А. Тертичного та багатьох інших митців. 16 та 17 жовтня в центральній залі Українського дому пройде передаукціонна виставка.

Сьогодні наша держава переживає найтрагічніші часи за всю історію своєї незалежності. На сході України гинуть наші співвітчизники, захищаючи Батьківщину від агресора. Ми як ніколи розуміємо, що перемога можлива лише за умови консолідації усіх сил суспільства та колективної підтримки наших захисників. Саме тому українська арт-спільнота (провідні київські музеї, галереї та інші культурні осередки) долучилася до загальноукраїнського руху, започаткувавши суспільну ініціативу «АРТ-ФРОНТ», основною метою якої є регулярне проведення благодійних мистецьких акцій, спрямованих на військову та медичну підтримку українських бійців, які перебувають в зоні АТО.

Всі зібрані під час торгів кошти буде направлено на сучасне протезування бійців, які стали інвалідами внаслідок смертоносних боїв на сході України.

Час проведення: аукціон — 18 жовтня о 14:00 (вхід по запрошеннях), передаукціонна виставка 16–17 жовтня, з 11.00 до 19.00, вхід вільний.

Передаукціонна виставка 16–17 жовтня, з 11.00 до 19.00, вхід вільний.

Телефон для довідок: (044) 2790903

БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН НА ПІДТРИМКУ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ АТО

Графік роботи:

16 - 18 жовтня 2014 року