Бухгалтерський святковий семінар

 

17 липня в Українському домі на Європейські площі відбувся БУХГАЛТЕРСЬКИЙ СВЯТКОВИЙ СЕМІНАР.

Під час семінару учасники обговорювали питання про нововведення в оподаткуванні, про прибуток, ПДВ, ПДФО, ЄСВ, пенсійну і медичну реформу, трудове законодавство на старті реформи тощо.

Директор Навчального центру «ДОМІНАНТА» Тетяна Мойсеєнко у вітальному слові зазначила, що такі семінари проводять з метою покращення та розуміння нових законів, реформ та для того, щоб бути успішним професіоналом у своїй справі.

«Ми зібрались для того, щоб набратись досвіду, поділитись один з одним своїми навиками та вміннями, навчитись правильно організовувати свою роботу», - сказала Тетяна Мойсеєнко.

На семінарі усі учасники активно обговорювали систему оподаткування у 2015 році, розглядали останні роз’яснення ДФС щодо електронного адміністрування ПДВ та інноваційних змін у сфері роботи бухгалтерів.

В програмі фестивалю: творчі майстер-класи для дітей, розважальні атракціони, аквагрим, інтерактивний ігровий майданчик, та багато інших цікавих подій.

Крім цього, питання про пенсійну, медичну та трудову реформу зайняли особливо важливе місце.

Зокрема кожен учасник брав участь у обговоренні, оскільки ці питання стосуються кожного і від даних реформ залежить покращення рівня життя усієї країни.

Закінчився бухгалтерський святковий семінар підведенням підсумків і розіграшем призів.

Учасники-переможці отримали блокноти, листівки для нотаток, календарі, косметичні набори, сумки, сертифікати на конференції, варення, квіткові композиції, і головний приз - практикум кадровика.

Семінар проводив Навчальний центр «ДОМІНАНТА».