Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань

29 серпня о 12.00 відбулося офіційне відкриття Книжкової виставки-ярмарку до Дня знань

В Центральній залі Українського дому розпочала свою роботу Книжкова виставка-ярмарок, в офіційному відкритті якої брали участь директор ДП «Український дім» Оксана Гриценко, начальник відділу книгорозповсюдження та виставок Державного комітету телебачення і радіомовлення України Тетяна Демченко та автор соціальних ініціатив Андрій Шипко.

На цьогорічній виставці представлено близько 70 видавництв України, а також роботи народних майстрів, які протягом ярмарку будуть давати майстер-класи. Одна з найголовніших складових виставки – благодійна. Український дім продовжує добру традицію збору книжок для дитячих будинків та шкіл-інтернатів - «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавлених батьківської турботи».

Організатор – Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім». За підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Приємною новинкою цього року стала презентація благодійного проекту «Казки, що виховують», який реалізується для підтримки маленьких пацієнтів Українського центру токсикології та інтенсивної еферентної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ».

О 13.00 в Концертній залі Українського дому відбулася презентація-концерт збірки «Казки, що виховують: класика для дітей» з аудіо-диском, озвученим відомими українськими акторами та телеведучими. Також була представлена книга казок, ілюстрації до якої намалювали маленькі пацієнти лікарні «ОХМАТДИТ».

Збірка "Казки, що виховують: класика для дітей" - це благодійний проект духовно-морального, виховального, соціального спрямування, який реалізується, в першу чергу, на підтримку маленьких пацієнтів відділення токсикології та інтенсивної еферентної терапії НДСЛ "ОХМАТДИТ", які й стали головними ілюстраторами казок збірки.

Як і всі попередні роки, Український дім продовжує традицію збору книжок для дитячих будинків-інтернатів. Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи» нагадує нам про необхідність допомогти дітям реалізовувати їхнє право на отримання якісних знань, які несуть в собі книги. Саме тому ми поповнюємо бібліотеки дитячих будинків кожного року.

Програма цьогорічного ярмарку, як завжди, насичена та розрахована як на дорослу, так і на дитячу аудиторію. Фестиваль морозива, літературне кафе, майстер-класи від народних майстрів, розважальна програма з аніматорами, демонстрації мультиплікаційних фільмів та прослуховування аудіокниг – стане для дітей першим кроком в новий навчальний рік.

Також для всіх відвідувачів будуть відбуватися презентації літературних новинок та автограф-сесії. Кожен охочий зможе поспілкуватися з представниками видавництв та придбати вподобані книжки за цінами виробника.

Український дім ласкаво запрошує відвідати Книжкову виставку-ярмарку до Дня знань та долучитися до благодійної акції, подарувавши книжку дитям-сиротам.

Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань

Години роботи

10.00 до 19.00

Контактна особа з організаційних питань:

Наталія Паращак

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +38 (044) 278-77-07

Телефон: +38 (067) 408-92-77

Акредитація ЗМІ до 28 Cерпня 2013

Олена Вознюк

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +38 (044) 270-70-14

Телефон: +38 (067) 408-94-34

Інтелектуальний партнер:

Інтелектуальний партнер

Інформаційні партнери:

Інформаційний партнер Інформаційний партнер Інформаційний партнер