«Благословенне Тернопілля – 2018»

 

Вже вдруге туристично-мистецький потенціал Тернопільської області представили на виставці, що відбулася на Стрітення 15 лютого 2018 року в Українському домі.

Край представив свій економічний, туристичний та мистецький потенціали. Проводився захід за ініціативи голови Тернопільської ОДА Степана Барни, а також за сприяння Тернопільської міської ради.

«Благословенне Тернопілля» вже вдруге об'єднав відомих та успішних вихідців з Тернопільщини та зміг окреслити пріоритетні напрями розвитку та подальшої співпраці.

«Торік ми розпочали цілком новий формат презентації нашого краю і успішно його продовжуємо», – наголошував у своєму виступі очільник області. Зокрема, під час презентації діяла експозиція «TERNOPIL*YA». Участь в тематичних локаціях взяли представники туристичної галузі регіону, а також Національний заповідник «Замки Тернопілля». До підготовки та проведення заходу долучились й голови районних державних адміністрацій, завдання яких – забезпечити належне представлення потенціалу відповідних територій. Зокрема, Бережанський район організував презентацію музею січових стрільців «Тернопілля – край стрілецької звитяги», Борщівщина - організувала презентацію фестивалю «Вертеба» та виставку «Трипілля на Тернопіллі», Козівська та Шумська райдержадміністрації забезпечили організацію презентації виставок «Тернопілля - повстанський край» тощо.

Управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації забезпечило художнє оформлення заходу, а також участь у ньому колективів та окремих виконавців художньої самодіяльності Тернопільської області. Крім того, на заході передбачений бізнес-ланч «Діалог заради розвитку Тернопільщини».

У заході взяла участь, тернопілянка, відома співачка та переможниця телеконкурсу «Україна має талант» Ірина Борисюк.

Графік роботи:

15 лютого