Благодійний творчий проект "Дует із зіркою"

 

8 червня 2019 року в концертній залі Українського дому о 18.00 відбудеться концерт третього сезону Благодійного творчого проекту «Дует із зіркою".

Проект започатковано з метою привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та адаптації їх в соціумі, методами та засобами культури.

Проект являє собою регулярні телевізійні концертні програми, в яких учасники (діти), відібрані в ході попередніх прослуховувань, співають дуетом із Зірками української естради та джазу.
Благодійний творчий проект "Дует із зіркою" об'єднує зусилля держави, бізнесу, освітніх та лікувальних структур. В ньому беруть участь як відомі особистості нашої Держави, так і пересічні громадяни, яких об'єднує одна спільна мета – адаптація дітей з обмеженими можливостями в сучасному суспільстві. Проект ставить за мету налагодити діалог між суспільством та всіма учасниками, які задіяні в важливому процесі промоції інклюзії в країні. Саме для формування відповідної культури спілкування з подібними дітьми, до проекту залучена численна кількість творчих дітей та молоді.

До проекту залучилися та активно з ним співпрацюють, такі знані українські виконавці як: Народна артистка України, лауреат державної премії УССР ім. Тараса Шевченка, Герой України, легенда української пісні Ніна Матвієнко; Народна артистка України, співачка та композитор Ірина Білик; популярна українська співачка, автор пісень Катя Chily, юна українська співачка, лауреат численних фестивалів та конкурсів, автор пісень Scarlett; популярний український співак, фіналіст проекту «Голос країни» та національного відбору на конкурс Євробачення Laud.

Активно підключилася до проекту молода генерація талановитих Українських виконавців: Сергій Костецький, Наталя Валевська, Ксанті, гурт The ВЙО, гурт Mаd Heads, Barabanova, XL Delux, та багато, багато інших.

Творчій прошарок суспільства найбільш адаптований та незаангажований в питаннях прямого спілкування з дітьми, а для дітей з обмеженими можливостями особисте спілкування або спільний виступ із Зіркою залишиться назавжди в пам’яті, дозволить їм повірити у власні сили і надасть натхнення у повсякденному житті.

Усі кошти від благодійного концерту традиційно будуть передані в якості адресної допомоги на потреби дітей з особливостями розвитку.
 
Контактний тел. :095 516 11 28

Графік роботи:

8 червня