БЛАГОДІЙНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ПЕРФОРМАНС «REУКРНАЦІЯ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ НАЦІЇ»

 

21 листопада, у річницю початку Революції Гідності в Українському домі відбувся театральний перформанс «REУКРНАЦІЯ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ НАЦІЇ».

За словами режисера-постановниа Ольги Міхневич, проект ставить за ціль прокласти шлях до сердець українців, запалати вогонь віри в тих із нас, що втратили надію на яскраве майбутнє нашої держави, надихнути і підтримати тих, хто продовжує сподіватися та діяти.

«REУКРНАЦІЯ» - це сучасний мультижанровий перформанс, який мовою театру – через поезію, прозу, відео, музику, танець, говорить про одне – Єдину Україну. Формат проекту дозволяє зруйнувати шаблони сприйняття класичної поезії та прози, зробити їх більш об’ємними завдяки відеосупровіду. А музика та сучасний танець наповнюють виставу виразністю та чуттєвістю. Літературні твори, представлені в проекті, написані переважно вітчизняними авторами українською та російською мовами – з часів Тараса Шевченка і до наших днів. Палітра тематики різнобарвна кохання, війна, еміграція, материнство, патріотизм, духовність, національне самоусвідомлення в цілому.

«Ми віримо, що кожен, навіть маленький крок, є надзвичайно важливим, а тому усі зібрані кошти з вистави будуть перераховані на Благодійний фонд «Дитяча посмішка» на користь потреб дiтей – переселенцiв, дiтей-сирiт та дiтей учасникiв АТО. З кожним днем ми усвідомлюємо, що українське суспільство остаточно змінилось і завдяки цьому ми разом нарешті завершимо «перезавантаження» Нації – РЕУКРНАЦІЮ», - зазначає Ольга Міхневич.

Нагадаємо, проект «REУКРНАЦІЯ» започаткований влітку 2013 року під назвою «Ще не вмерла Україна!», відображає погляди і настрої української нації до, під час та після Революції Гідності. Він закликає українців та людей небайдужих до України, відчути себе частиною великої культури і поєднати свої зусилля у боротьбі за краще майбутнє української нації.

Проект створено суспільним театром «Образ» за участі групи «СКАЙ», підтримки Київської міської державної адміністрації та ДП «Український дім».


Графік роботи:

21 листопада