Благодійний концерт-реквієм «Солдати Вітчизни»

14 лютого в Українському дому відбувся концерт-реквієм «Солдати Вітчизни», присвячений воїнам-інтернаціоналістам, учасникам бойових дій в Афганістані – живим, які поруч з нами сьогодні, і мертвим, тим, які стали спогадом і болем рідних.
 
У церемонії відкриття заходу взяв участь директор ДП «Український дім» Юрій Стельмащук, який, під час виступу, наголосив на тому, що українці зараз, як ніколи, потребують єдності з братніми народами, адже лише єдність в усі часи давала людям віру у перемогу та вела їх вперед.

Народний депутат України Олег Купрієнко, у свою чергу, привітав присутніх, висловившись щодо української кризи наступним чином, – «25 років тому ми всі думали, що найстрашніша війна на нашій пам`яті скінчилася, однак і зараз ідуть запеклі бої за свободу, у якій багато героїв полягли за нашу неньку Україну.»
 
Депутат відзначив, що лише незламність духу, сила волі та козацький дух ладні перемогти окупантів-терористів.
 
Після закінчення урочистої частини заходу, розпочалася концертна програма, у якій взяли участь  Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України (худ. керівник і головний диригент – Дмитро Антонюк), Дитячо-юнацька хореографічна студія «Щасливе дитинство» Народного ансамблю танцю «Україна» (худ. керівник – Ольга Яценко), майстри української естради: Іво Бобул, Злата Огневич, Анатолій Матвійчук, Тетяна Піскарьова, Інеш Кдирова, Олександр Тищенко, квартет «Гетьман», Руслана Лоцман, автори-виконавці, учасники бойових дій в Афганістані В’ячеслав Купрієнко та Леонід Мухін, лауреати міжнародних конкурсів Діана Тайманова, Анастасія Лавриненко. Ведуча програми – заслужена артистка України Оксана Антонюк.