Балто-Чорноморська Ініціатива як щит проти «імперії зла»

В День Свободи та Гідності створено міжнародне громадсько-політичне об’єднання Балто-Чорноморська Ініціатива, з метою спільного протистояння імперським амбіціям Кремля. Таке рішення закріплено підписанням Меморандуму представниками політичних та громадських сил України, Білорусії, Литви, Латвії,Естонії та Грузії на міжнародній конференції «Балто-Чорноморський регіон: суспільно-політичні актуалії» у Києві.

Організаторами конференції виступили Конгрес Українських Націоналістів, Білоруська Партія Свободи та Державне підприємство «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український Дім».

“Єдина можливість для національних держав, які входили до СССР, зберегти сьогодні власну свободу - об’єднання зусиль для захисту від агресивної імперської Росії. Здорові патріотичні сили країн Балто-Чорноморського регіону розуміють необхідність динамічної співпраці у міжнародній політиці, геополітичних стратегіях, формуванні спільних збройних формувань, інноваційних технологіях у різних галузях культури, освіти, торгово-економічних відносин”, — наголосив Голова Конгресу Українських Націоналістів Cтепан Брацюнь у своїй доповіді «Україна в колі органічних союзників», а також підкреслив, що Альянс Балто-Чорноморського регіону буде вигідним для всієї Європи і Америки, оскільки “він стоврюватиме пасок безпеки від Росії з її агресивними намірами”.

З актуальними доповідями виступили також доктор історичних наук Володимир Сергійчук, доктор юридичних наук професора Василь Костицький, Голова Білоруської Партії Свободи Сергій Висоцький, керівник комітету Стратегії Литовського Національного Союзу Гінтарас Сонгайло, а також професор, представник білоруської партії Народно-Патріотичних Сил Олександр Островський, Голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу Сергій Кузан, представник Народно-Патріотичних Сил Білорусії Анатолій Федорів, член Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів Віктор Сердулець, представник центру Білоруського співробітництва «Пагоня» Антон Глушко та інші. Планується видання усіх матеріалів конференції.

« Білорусія знаходиться на межі анексії з боку Росії, і Балто-Чорноморська співпраця – то єдиний шлях врятувати її незалежність. Національно-демократичні сили наших держав створюють сьогодні основу для Балто-Чорноморського вектору. Це щит для наших народів, і для всієї Європи» - зазначив Голова Білоруської Партії Свободи Сергій Висоцький у своїй доповіді.

В дискусії прозвучали високоінтелектуальні виступи з конкретними пропозиціями щодо втілення в життя головної мети конференції. Зокрема, професора Івана Розпутенка, Голови Київської міської організації Національної Спілки Письменників України Михайло Сидоржевського, члена Української Гельсінської Групи Василя Овсієнка, Голови УРП, Голови Громадської ліги «Україна — НАТО» Сергія Джерджа, Голови Литовського Національного Союзу Юліуса Панки, громадсько-політичного діяча Тамари Шавладзе , депутат грузинського Парламенту Георгій Вашадзе та багато інших політиків, науковців, міжнародних аналітиків, громадсько-політичних діячів і експертів.

Відбулася дискусія,що чергувалася з в ході якої обговорювався пошук механізмів налагодження ефективної співпраці між країнами – членами новоствореної організації, для яких необхідність об’єднання спільних зусиль для захисту від агресивних імперських амбіцій Кремля є актуальним першочерговим завданням.

На завершення вдалої та плідної міжнародної конференції, що була приурочена до відзначення річниці Революції Гідності та до 71-ої річниці Антибільшовицького Блоку Народів ( АБН), було урочисто підписано Меморандум про співпрацю, який завізували представники з шести країн Балто-Чорноморського регіону.

Балто-Чорноморська Ініціатива як щит проти «імперії зла»

Режим роботи:

21 листопада