Події

Стендап «Я за вами стежу»

9 листопада о 19:00 запрошуємо до Українського дому на стендап Макса Вишинського «Я за вами стежу».

Всі ми живемо за правилами і по прийнятим нормам, щоб сподобатися батькові нареченої, вразити шефа і щоб перша вчителька з гордістю говорила "Я його вчила".
Але коли нас ніхто не бачить, ми інші, ми справжні.
Педанти - підмітають сміття під килим, скромняги - танцюють перед дзеркалом, а адекватні люди - репетирують відповіді на уявне інтерв'ю з собою.
Звідки я це знаю? Просто я за вами стежу.
«Я за вами стежу» - нова програма від київського стендап-коміка Макса Вишинського. Цей концерт - справжнє іронічне викриття природи людської поведінки. Півтори години комедії про нас справжніх, нас трохи дивних.
"Хтось буде зі мною не згоден, хтось скаже «що ти несеш?». Хтось штовхне свого чоловіка в бік і скаже "О, це про тебе!". А хтось просто від душі посміється. .. Звідки я це знаю?
«Просто я за вами стежу ", - запевняє комік.
Приходь - впізнай себе.

Квитки: https://kiev.karabas.com/stendap-ya-za-vami-slezhu

Графік роботи:

09 листопада

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6