Події

Прем'єра 2019 року!! Комедія «Хочу зніматися в кіно»

У головній ролі мега-зірка, найсмішніша актриса на українській сцені, яка підкорила своїм неперевершеним гумором серця самих вибагливих критиків -Катерина Кістень.

Найвідомішу по численними ролями в кіно Катерину Кістень («Слуга народу», «Коли ми вдома», «Місто закоханих», «Циганка» та ін.) ви зможете побачити не тільки з телеекрану, а в живу, своїми очима на прем'єрі вистави Ніла Саймона «Хочу зніматися в кіно» 18 листопада о 19:00 в Українському домі.

«Хочу зніматися в кіно!» - цю фразу як заклинання повторює 19-річна навіжена, котра вирішила виїхати на «фабрику мрій», де трудиться сценаристом її батько, правда, що не дає про себе знати вже багато років. Раптово з'явилася дочка та в лічені хвилини перевернула життя Деррі Такера все з ніг на голову. Але найголовніше - учасники цієї історії зрозуміли просту істину, що щастя полягає не в успіху і блиску кінематографічної кар'єри, а в дружбі і коханні.

Яскрава, дотепна, психологічно тонка лірична комедія!

В ролях :
Катерина Кістень - заслужена артистка України, актриса Нового драматичного театру на Печерську;
Олександр Ярема - актор театру і кіно;
Марія Трепікова - актриса Нового драматичного театру на Печерську;
Режисер - Артур Артіменьєв;
Художник - Марія Крутоголова.

Вистава йде російською мовою.

Телефон для замовлення квитків: (068) 455 30 61

Графік роботи:

18 листопада

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6