Події, які пройшли в Українському домі

Творчій вечір Олексія Мочанова та гурту «Акустичні люди»

18 березня

18 березня 2018 року Олексій Мочанов та гурт «Акустичні люди» подарували своїм глядачам прекрасний творчий вечір, який відбувався в Українському домі.

Детальніше
I СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ

16 березня

16 березня 2018 року в Українському домі вперше у вітчизняній правничій історії на всеукраїнському рівні адвокатська спільнота провела Судовий форум, на якому обговорювалися актуальні питання судоустрою та судочинства.

Детальніше
Книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2018»

15-18 березня

З 15 по 18 березня в Українському домі відбувалася книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2018».

Детальніше
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СІМ’Ї

14 березня

14 березня 2018 року в Українському домі в переповненому залі відбувся Всеукраїнський форум сім`ї.

Детальніше
«KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2018»

9-11 березня

Протягом трьох вихідних днів з 9 по 11 березня 2018 року Український дім люб’язно вітав танцюристів Латино-Американської та Європейської програм та звів їх на паркеті під своїм куполом у битві за титули, кубки та медалі в рамках Другого міжнародного турніру KYIV OPEN CHAMPIONSHIP - 2018.

Детальніше
Woman in Love. Святковий концерт!

7 березня

7 березня 2018 року в Українському домі Національний академічний духовий оркестр України подарував особливий святковий концерт «Woman in Love».

Детальніше
Тарас Шевченко мовами національних меншин

6 березня

6 березня 2018 року Рада національних спільнот України провела в Українському домі урочистий захід: «Тарас Шевченко мовами національних меншин», присвячений проведенню Шевченківських днів, святкуванню 204-ї річниці з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше
VIII Міжнародний конкурс "PREMIER"

4 березня

3 березня 2018 року в Києві стартував VIIІ Міжнародний конкурс "PREMIER". Засновник і організатор цього конкурсу - міжнародний благодійний фонд "ВІВАТ АРТ", який відомий музичній громадськості по конкурсам імені Дмитра Бортнянського та Євгена Станковича.

Детальніше
«Битва гігантів ІIІ» - шоу великих котів. Виставка котів клубу Royal Feline

3-4 березня

У вихідні, 3-4 березня 2018 року в Українському домі відбулась третя щорічна «битва» котів-гігантів за звання самого гігантського кота України. Змагалися найбільші та найкрасивіші представники різних порід.

Детальніше
X Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Атлас благозмін»

22 лютого

22 лютого 2018 року в Українському домі відбулася Х Міжнародна конференція Українського форуму благодійників. Це найочікуваніша подія у сфері благодійності та соціальних ініціатив. Масштаби заходу щороку зростають у геометричній прогресії: як наслідок, у 2016 році конференція зібрала понад 200 учасників, а у 2017 – понад 400. Уже традиційно захід об’єднує найуспішніших практиків філантропії та експертів третього сектору з різних країн світу.

Детальніше