Події, які пройшли в Українському домі

Концерт "ЗАСПІВАЙМО РАЗОМ"

30 березня

30 березня в концертній залі Українського дому відбувся концерт «Заспіваймо разом» за участю народних і заслужених артистів України, волонтерів та воїнів АТО.

Детальніше
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику»

29 березня

29 березня 2018 року в концертній залі Українського дому відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику».

Детальніше
Cambridge Day 2018 для вчителів англійської мови

28 березня

28 березня 2018 р. видавництво Cambridge University Press, Cambridge Assessment English та офіційний дистриб’ютор видавництва компанія Лінгвіст зібрали в концертному залі Українського дому вчителів і викладачів англійської мови на IX щорічну конференцію Cambridge Day 2018.

Детальніше
"Marketing. PR. Digital"

22-25 березня

З 22 по 25 березня в Українському домі відбувався інтенсив "Marketing. PR. Digital". Цей курс, дав можливість вивчити досвід успішних компаній, щоб знайти нові рішення для власної справи, ознайомитися з нестандартними підходами до створення продукту та актуальними інструментами ведення бізнесу.

Детальніше
Концертна програма до свята «Навруз»

21 березня

21 березня 2018 року в Українському домі Рада національних спільнот України спільно з Міністерством культури України провела концертну програму до свята «Навруз», а також виставку національних страв і сувенірів. У рамках заходу в холі Українського дому відбулася демонстрація народно-прикладного мистецтва, показ друкованої продукції, виставка національних страв і сувенірів, а у концертному залі – святкова програма до свята «Навруз» за участю колективів і солістів етнічних спільнот України.

Детальніше
Творчій вечір Олексія Мочанова та гурту «Акустичні люди»

18 березня

18 березня 2018 року Олексій Мочанов та гурт «Акустичні люди» подарували своїм глядачам прекрасний творчий вечір, який відбувався в Українському домі.

Детальніше
I СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ

16 березня

16 березня 2018 року в Українському домі вперше у вітчизняній правничій історії на всеукраїнському рівні адвокатська спільнота провела Судовий форум, на якому обговорювалися актуальні питання судоустрою та судочинства.

Детальніше
Книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2018»

15-18 березня

З 15 по 18 березня в Українському домі відбувалася книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2018».

Детальніше
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СІМ’Ї

14 березня

14 березня 2018 року в Українському домі в переповненому залі відбувся Всеукраїнський форум сім`ї.

Детальніше
«KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2018»

9-11 березня

Протягом трьох вихідних днів з 9 по 11 березня 2018 року Український дім люб’язно вітав танцюристів Латино-Американської та Європейської програм та звів їх на паркеті під своїм куполом у битві за титули, кубки та медалі в рамках Другого міжнародного турніру KYIV OPEN CHAMPIONSHIP - 2018.

Детальніше