Події, які пройшли в Українському домі

Музичний фестиваль «FROM-TO»

9 червня

9 червня в Українському домі відбувався незвичайний Фестиваль музики, змін, трансформації талановитих та креативних. Такого видовищного дійства ще не було.

Детальніше
Творчий вечір Дмитра Гордона «Очі в Очі»

8 червня

На численні прохання публіки вже вдруге у Києві відбувався творчий вечір відомого українського журналіста Дмитра Гордона.

Детальніше
Конкурс-фестиваль таланту та краси «Казкові Мрії»

7 червня

7 червня 2018 році в Українському домі Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд «Справедливість» провела щорічний всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей з інвалідністю «Казкові Мрії».

Детальніше
Кубок НАББА / ВФФ України з бодібілдингу та фітнесу

3 червня

3 червня 2018 року в Українському домі відбувся Кубок НАББА / ВФФ України з бодібілдингу та фітнесу під гаслом: "Спорт проти наркотиків".

Детальніше
Fashion Awards: Битва дитячих модельних агентств

2 червня

2 червня 2018 року в Українському домі відбулась перша в Україні «Битва дитячих модельних агентств» в рамках низки заходів Fashion Awards від компанії Monet.

Детальніше
Ukrainian Open 2018: Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок, подія для людей, які втомилися ламати голову над тим, як зустріти літо.

1-3 червня

З 1 по 3 червня поточного року в Українському домі відбувався Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок.

Детальніше
Конкурс дитячого малюнку «Марка миру та дружби»

1 червня

1 червня 2018 року в Українському домі урочисто відкрився VІ Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Марка миру та дружби», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

Детальніше
100-річчя проголошення Першої Республіки Вірменія

29 травня

29 травня 2018 року в Українському домі Рада національних спільнот України спільно з Національним Конгресом вірмен України, Спілкою вірмен України, Київської вірменською громадою і Українською єпархією Вірменської Апостольської Церкви організували загальнонаціональне вірменське свято, присвячене 100-річчю проголошення Першої Республіки Вірменія.

Детальніше
"Час змін"

28 травня

В День свята Зіслання Святого Духа, 28 травня 2018 року, в концертному залі Українського дому композитор і піаніст Ярослав Олійник разом з симфонічним оркестром "BOCH Orchestra" представив свою нову авторську програму в рамках шоу "ЧАС ЗМІН".

Детальніше
«ФЕСТИВАЛЬ МОРОЗИВА». Свято солодощів та розваг до Дня Києва

26-27 травня

У Києві, два дні поспіль 26 та 27 травня 2018 року в самому серці столиці, в Українському домі відбувалось свято солодощів та розваг, під час святкувань Дня Києва та фіналу Ліги чемпіонів - 2018.

Детальніше