Події, які пройшли в Українському домі

«Надія Нації 2018»

11 квітня

11 квітня 2018 року в Українському домі відбувся один з наймасштабніших заходів для дітей та дорослих – щорічний фестиваль «Надія Нації 2018».

Детальніше
«Великодні дзвони»

9 квітня

Другого дня після Великодня, а саме в понеділок 9 квітня 2018 року, команда «Фонду волонтерів України» спільно з ДП «Український дім», влаштували прекрасну благодійну акцію – «Великодні дзвони» для дітлахів вразливих верств населення, зокрема дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки - дітей-переселенців.

Детальніше
Україно-американський благодійний проект «Незабутня Квітка»

6 квітня

Українська Американська Координаційна Рада ГО «Незабутня Квітка» (м. Львів) та продюсер Алекс ГУТМАХЕР (США) за підтримки Міністерства культури України представили в концертній залі Українського дому ювілейний захід, присвячений відзначенню 65-річчю з дня народження американської співачки з українським серцем КВІТКИ ЦІСИК (1953-1998).

Детальніше
«Герої спортивного року-2017»

4 квітня

4 квітня 2018 року в Українському домі, при повному аншлазі в концертній залі, відбулася ХІІ Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року-2017» - національний «Спортивний Оскар», покликаний визначити та нагородити кращих атлетів, тренерів, команди й фахівців у спортивній галузі країни.

Детальніше
Ярмарок Вакансій Kyiv Post

31 березня

В суботу 31 березня 2018 року в Українському домі відбувся Ярмарок Вакансій - щорічний захід, організований провідним англомовним виданням Kyiv Post.

Детальніше
Концерт "ЗАСПІВАЙМО РАЗОМ"

30 березня

30 березня в концертній залі Українського дому відбувся концерт «Заспіваймо разом» за участю народних і заслужених артистів України, волонтерів та воїнів АТО.

Детальніше
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику»

29 березня

29 березня 2018 року в концертній залі Українського дому відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику».

Детальніше
Cambridge Day 2018 для вчителів англійської мови

28 березня

28 березня 2018 р. видавництво Cambridge University Press, Cambridge Assessment English та офіційний дистриб’ютор видавництва компанія Лінгвіст зібрали в концертному залі Українського дому вчителів і викладачів англійської мови на IX щорічну конференцію Cambridge Day 2018.

Детальніше
"Marketing. PR. Digital"

22-25 березня

З 22 по 25 березня в Українському домі відбувався інтенсив "Marketing. PR. Digital". Цей курс, дав можливість вивчити досвід успішних компаній, щоб знайти нові рішення для власної справи, ознайомитися з нестандартними підходами до створення продукту та актуальними інструментами ведення бізнесу.

Детальніше
Концертна програма до свята «Навруз»

21 березня

21 березня 2018 року в Українському домі Рада національних спільнот України спільно з Міністерством культури України провела концертну програму до свята «Навруз», а також виставку національних страв і сувенірів. У рамках заходу в холі Українського дому відбулася демонстрація народно-прикладного мистецтва, показ друкованої продукції, виставка національних страв і сувенірів, а у концертному залі – святкова програма до свята «Навруз» за участю колективів і солістів етнічних спільнот України.

Детальніше