Події, які пройшли в Українському домі

Запали свою зірку в сузір’ї «Бухгалтер»

13 липня

13 липня 2018 р. Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ) та компанія ЛІГА:ЗАКОН провели в Українському домі урочистий вечір з нагоди святкування Дня бухгалтера та аудитора.

Детальніше
ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА

6 липня

6 липня 2018 року клуб бухгалтерів " МЕРКУРІЙ" відсвяткував в Українському домі професійне свято "День бухгалтера".

Детальніше
СВІТ ОЧИМА СКРИПАЛЯ

12 червня

12 червня 2018 року в Українському домі кияни та гості столиці під гучні оплески, зустрічали скрипаля - Святослава Кондратіва, який створює та знімає свої композиції в найпрекрасніших місцях світу з великим сольним концертом!

Детальніше
Музичний фестиваль «FROM-TO»

9 червня

9 червня в Українському домі відбувався незвичайний Фестиваль музики, змін, трансформації талановитих та креативних. Такого видовищного дійства ще не було.

Детальніше
Творчий вечір Дмитра Гордона «Очі в Очі»

8 червня

На численні прохання публіки вже вдруге у Києві відбувався творчий вечір відомого українського журналіста Дмитра Гордона.

Детальніше
Конкурс-фестиваль таланту та краси «Казкові Мрії»

7 червня

7 червня 2018 році в Українському домі Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд «Справедливість» провела щорічний всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей з інвалідністю «Казкові Мрії».

Детальніше
Кубок НАББА / ВФФ України з бодібілдингу та фітнесу

3 червня

3 червня 2018 року в Українському домі відбувся Кубок НАББА / ВФФ України з бодібілдингу та фітнесу під гаслом: "Спорт проти наркотиків".

Детальніше
Fashion Awards: Битва дитячих модельних агентств

2 червня

2 червня 2018 року в Українському домі відбулась перша в Україні «Битва дитячих модельних агентств» в рамках низки заходів Fashion Awards від компанії Monet.

Детальніше
Ukrainian Open 2018: Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок, подія для людей, які втомилися ламати голову над тим, як зустріти літо.

1-3 червня

З 1 по 3 червня поточного року в Українському домі відбувався Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок.

Детальніше
Конкурс дитячого малюнку «Марка миру та дружби»

1 червня

1 червня 2018 року в Українському домі урочисто відкрився VІ Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Марка миру та дружби», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

Детальніше