Події, які пройшли в Українському домі

Лідерський форум

12-13 травня

Усі запрошені в Український дім прийняти участь у Лідерському форумі 12-13 травня 2018 року були приємно вражені високим рівнем організації та представництвом українських VIP- спікерів європейського рівня.

Детальніше
«Марафон української дитячої пісні «Диво UA»

11 травня

11 травня 2018 року, приурочено до Дня Матері в Українському домі відбувся міжнародний проект української дитячої пісні «Дитяча філармонія «Диво UA», до якого долучилися більше 100 юних талантів з різних куточків України та української діаспори світу.

Детальніше
Міжнародний форум «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі»

10 травня

Міжнародна організація за мир HWPL разом із Спілкою жінок України та громадською спілкою «Міжнародний рух Духовно-моральна цивілізація»; за підтримки ДП «Український дім» та Народних зборів України і за сприяння Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації провели 10 травня в Українському домі Міжнародний форум «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі».

Детальніше
Конференція "Радикальний правоцентризм - що це таке"

5 травня

В суботу, 5 травня 2018 року в Українському домі відбулася Конференція "Радикальний правоцентризм - що це таке".

Детальніше
Практика бізнесу: шлях від ідеї до створення глобальної компанії

28 квітня

28 квітня 2018 року в Українському домі відбулась конференція «Kyiv Business Conference 2018», яка за своєю тематикою об’єднала українських підприємців, лідерів, винахідників та управлінців, які знаходяться в постійному пошуку нових ідей, інформації, рішень, конкретних прикладів та робочих моделей, що сприяють розвитку їх комерційних організацій та виходу на іноземні ринки.

Детальніше
Ювілейний вечір Валенти та Юрія Коржових

27 квітня

27 квітня 2018 року в концертній залі Українського дому Рада національних спільнот України спільно з Міністерством культури України провела ювілейний вечір заслужених артистів України – Валенти та Юрія Коржових.

Детальніше
Ярмарок вакансій «Франція в Україні»

26 квітня

В четвер 26 квітня 2018 року в Українському домі відбувся Другий ярмарок вакансій французьких компаній в Україні, організований Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIFU).

Детальніше
Чорнобиль не знає кордонів

26 квітня

26 квітня 2018 року в Українському домі відбувся пам’ятний захід «Чорнобиль не знає кордонів» з нагоди ХХХІІ роковин Чорнобильської катастрофи.

Детальніше
Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018»

23 квітня

Унікальна за масштабом, змістовним наповненням та ціннісним підходом подія для України відбулась 23 квітня 2018 року в Українському домі - II Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».

Детальніше
Міжнародний нетворкінг "Жінка. Кар'єра. Бізнес"

23 квітня

23 квітня 2018 року в Українському дому відбувся Міжнародний нетворкінг "Жінка. Кар'єра. Бізнес". Організатором заходу виступила Державна служба зайнятості.

Детальніше