Події, які пройшли в Українському домі

Ukrainian Open 2018: Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок, подія для людей, які втомилися ламати голову над тим, як зустріти літо.

1-3 червня

З 1 по 3 червня поточного року в Українському домі відбувався Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок.

Детальніше
Конкурс дитячого малюнку «Марка миру та дружби»

1 червня

1 червня 2018 року в Українському домі урочисто відкрився VІ Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Марка миру та дружби», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

Детальніше
100-річчя проголошення Першої Республіки Вірменія

29 травня

29 травня 2018 року в Українському домі Рада національних спільнот України спільно з Національним Конгресом вірмен України, Спілкою вірмен України, Київської вірменською громадою і Українською єпархією Вірменської Апостольської Церкви організували загальнонаціональне вірменське свято, присвячене 100-річчю проголошення Першої Республіки Вірменія.

Детальніше
"Час змін"

28 травня

В День свята Зіслання Святого Духа, 28 травня 2018 року, в концертному залі Українського дому композитор і піаніст Ярослав Олійник разом з симфонічним оркестром "BOCH Orchestra" представив свою нову авторську програму в рамках шоу "ЧАС ЗМІН".

Детальніше
«ФЕСТИВАЛЬ МОРОЗИВА». Свято солодощів та розваг до Дня Києва

26-27 травня

У Києві, два дні поспіль 26 та 27 травня 2018 року в самому серці столиці, в Українському домі відбувалось свято солодощів та розваг, під час святкувань Дня Києва та фіналу Ліги чемпіонів - 2018.

Детальніше
Міжнародний конкурс-фестиваль "Світ у твоєму серці"

26-27 травня

26-27 травня 2018 року в Українському домі пройшло мистецьке шоу найкращих колективів та виконавців - учасників фестивалю «Світ у твоєму серці».

Детальніше
Конкурс “Печерські каштани”

26 травня

26 травня 2018 року в центральній залі Українського дому відбувся конкурс молодих дизайнерів «Печерські каштани».

Детальніше
Kyiv Comic Con

19-20 травня

Два дні поспіль, 19 та 20 травня 2018 року, в Українському домі при повному аншлазі відбувався вже вчетверте фестиваль Kyiv Comic Con.

Детальніше
ОРДЕН НЕСКОРЕНИХ

16 травня

В середу 16 травня 2018 року в концертному залі Українського дому урочисто пройшла церемонія нагородження відзнакою народної пошани – «Орденом Нескорених» тих, хто своїми справами довів, що неможливого для патріота нема.

Детальніше
«Честь професії 2018»

15 травня

Українська Асоціація Медіа Бізнесу та Незалежна Асоціація Телерадіомовників за підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency), проекту «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Програми розвитку ООН в Україні, Проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» та Система компаній «Кока-Кола» провели ІХ конкурс професійної журналістики «Честь Професії» », який проводиться з 2010 року.

Детальніше