Події, які пройшли в Українському домі

Виставка "Тиха війна - забутий конфлікт на порозі Європи"

11 березня

11 березня 2019 року в Українському домі було відкрито фотовиставку французького фотографа Садака Сусі "Тиха війна - забутий конфлікт на порозі Європи".

Детальніше
Міжнародний турнір з танцювального спорту KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2019

9-10 березня

Три дні поспіль з 8 по 10 березня 2019 року в Українському домі відбувався третій Міжнародний турнір з танцювального спорту KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2019 (латиноамериканська та європейська програми).

Детальніше
Лірична комедія «Собака на сіні»

8 березня

У чарівний святковий березневий вечір Міжнародного жіночого дня - 8 березня 2019 року - на сцені концертного залу Українського дому акторами Київського класичного художнього альтернативного театру була зіграна лірична комедія Лопе де Вега «Собака на сіні».

Детальніше
Концерт Святослава Кондратіва «Один день в Парижі»

7 березня

В переддень Міжнародного жіночого дня, ввечері 7 березня 2019 року в Українському домі відбувся романтичний концерт весни - ексклюзивна програма «Один день в Парижі», подарований жіночій публіці талановитим українським скрипалем - Святославом Кондратівим!

Детальніше
Початок нового партнерства: Конференція Програми U-LEAD та церемонія підписання Меморандумів

5 березня

5 березня 2019 року понад 400 лідерів громад та фахівців сфери з надання адмінпослуг, включно з очільниками 210 громад-партнерів U-LEAD з усієї України, представниками Уряду України та міжнародними партнерами, прийняли участь у конференції в Українському домі з нагоди фактичного початку реалізації Фази Впровадження Програми "U-LEAD з Європою" з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Детальніше
“Most Wanted Show”

2 березня

2 березня 2019 року сцена концертної зали Українського дому перетворилась на Америку часів сухого закону ...

Детальніше
IV Всеукраїнський форум сім’ї

1 березня

У перший день весни, 1 березня 2019 року, Національний сімейний рух України провів на високому державному рівні в Українському домі IV Всеукраїнський форум сім’ї.

Детальніше
Міжнародний форум «Smart Building»

27 - 28 лютого

27 та 28 лютого в Українському домі працював міжнародний форум «Smart Building».

Детальніше
Виставка франшиз 2019

19-21 лютого

19-21 лютого 2019 року в Українськму домі відбувалась міжнародна виставка франшиз 2019!

Детальніше
Виставка художника ArtSana (Оксани Бобровської)

15 лютого

15 лютого 2019 року в Українському домі при повному аншлазі, відбулася презентація виставки картин-дизайнерських хусток Оксани Бобровської.

Детальніше