Події, які пройшли в Українському домі

Освітні виставки

12-13 квітня

12-13 квітня 2019 року Український дім широко відкрив свої двері для старшокласників, студентів і батьків, які відвідали традиційну щорічну виставку "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2019».

Детальніше
ФЕЄРІЯ ГУМОРУ

10 квітня

10 квітня 2019 року Український дім об’єднав найкращих гумористів та артистів української естради.

Детальніше
Всеукраїнський фестиваль “ROBOfirst - більше ніж роботи” LEGO. КОСМОС. РОБОТИ.

6 та 7 квітня

У вихідні дні, 6 та 7 квітня 2019 року понад 5 тисяч відвідувачів поринули у галактичну пригоду в Українському домі разом з учасниками Всеукраїнського фестивалю “ROBOfirst - більше ніж роботи”!

Детальніше
Науково-практична конференції з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику»

28 березня

28 березня 2019 року в Українському домі відбулася науково-практична конференція «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику».

Детальніше
FashionAwards: Битва дитячих модельних агентств

23 березня

23 березня 2019 року в Українському домі відбулася Битва дитячих модельних агентств, яка визначила переможця весняного сезону.

Детальніше
II Судовий форум ААУ

15 березня

15 березня 2019 року в Українському домі відбувся Судовий форум – масштабна та професійна подія, яка сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України.

Детальніше
Творча зустріч Володимира Горбуліна «Хочу висловитися гранично відверто»

14 березня

14 березня 2019 р. в щент заповненій концертній залі Українського дому відбулася Творча зустріч Володимира Горбуліна з нагоди виходу в світ його книжки «Мой путь в зазеркалье. Не только путевые заметки».

Детальніше
Виставка "Тиха війна - забутий конфлікт на порозі Європи"

11 березня

11 березня 2019 року в Українському домі було відкрито фотовиставку французького фотографа Садака Сусі "Тиха війна - забутий конфлікт на порозі Європи".

Детальніше
Міжнародний турнір з танцювального спорту KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2019

9-10 березня

Три дні поспіль з 8 по 10 березня 2019 року в Українському домі відбувався третій Міжнародний турнір з танцювального спорту KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2019 (латиноамериканська та європейська програми).

Детальніше
Лірична комедія «Собака на сіні»

8 березня

У чарівний святковий березневий вечір Міжнародного жіночого дня - 8 березня 2019 року - на сцені концертного залу Українського дому акторами Київського класичного художнього альтернативного театру була зіграна лірична комедія Лопе де Вега «Собака на сіні».

Детальніше