Події, які пройшли в Українському домі

Виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном»

19-21 квітня

19-21 квітня 2018 року Український дім радо відчинив свої двері старшокласникам, студентам і батькам для відвідування двох виставок: "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2018», в ході яких були представлені більше 100 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі.

Детальніше
Другий Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи»

14-15 квітня

14 та 15 квітня 2018 року в Українському домі відбувся другий грандіозний Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи». Понад 1000 конкурсантів з усієї України за допомогою робототехніки вирішували проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина».

Детальніше
Фестиваль ведичної культури

14 квітня

Ти шукав кращої карми? Той хто 14 квітня 2018 року прийшов в Український дім, отримав покращення вже після першого разу! І з собою забрав: яскраві емоції, свіжу енергію, глибокі думки, нові знайомства.

Детальніше
«Надія Нації 2018»

11 квітня

11 квітня 2018 року в Українському домі відбувся один з наймасштабніших заходів для дітей та дорослих – щорічний фестиваль «Надія Нації 2018».

Детальніше
«Великодні дзвони»

9 квітня

Другого дня після Великодня, а саме в понеділок 9 квітня 2018 року, команда «Фонду волонтерів України» спільно з ДП «Український дім», влаштували прекрасну благодійну акцію – «Великодні дзвони» для дітлахів вразливих верств населення, зокрема дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки - дітей-переселенців.

Детальніше
Україно-американський благодійний проект «Незабутня Квітка»

6 квітня

Українська Американська Координаційна Рада ГО «Незабутня Квітка» (м. Львів) та продюсер Алекс ГУТМАХЕР (США) за підтримки Міністерства культури України представили в концертній залі Українського дому ювілейний захід, присвячений відзначенню 65-річчю з дня народження американської співачки з українським серцем КВІТКИ ЦІСИК (1953-1998).

Детальніше
«Герої спортивного року-2017»

4 квітня

4 квітня 2018 року в Українському домі, при повному аншлазі в концертній залі, відбулася ХІІ Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року-2017» - національний «Спортивний Оскар», покликаний визначити та нагородити кращих атлетів, тренерів, команди й фахівців у спортивній галузі країни.

Детальніше
Ярмарок Вакансій Kyiv Post

31 березня

В суботу 31 березня 2018 року в Українському домі відбувся Ярмарок Вакансій - щорічний захід, організований провідним англомовним виданням Kyiv Post.

Детальніше
Концерт "ЗАСПІВАЙМО РАЗОМ"

30 березня

30 березня в концертній залі Українського дому відбувся концерт «Заспіваймо разом» за участю народних і заслужених артистів України, волонтерів та воїнів АТО.

Детальніше
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику»

29 березня

29 березня 2018 року в концертній залі Українського дому відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику».

Детальніше