Події, які пройшли в Українському домі

Презентація книги "В’ячеслав Веремій. Правда життя журналіста"

21 лютого

21 лютого 2018 року в Кобзарській світлиці Українського дому відбулася презентація книги "В’ячеслав Веремій. Правда життя журналіста".

Детальніше
Вечір-присвята «Відданим сотням України»

20 лютого

20 лютого 2018 року в Українському домі відбувся академічний захід, присвячений усім борцям за волю і долю України: 100-річчю боїв під Крутами; 100-річчю єдності Української держав; 4-й річниці трагічної загибелі Героїв Небесної Сотні; родинам сучасних захисників, воїнам та волонтерам.

Детальніше
МІЖНАРОДНИЙ БАЛ КОТІВ

17-18 лютого

17 та 18 лютого 2018 року в Українському домі відбувався Міжнародний бал котів.

Детальніше
Дитячий пісенний конкурс «Яскраві діти України»

17 лютого

17 лютого 2018 року в концертній залі Українського дому відбувся грандіозний гала-концерт Київського міського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». 26 юних киян змагалися за Гран-прі та право представляти столицю на національному фіналі конкурсу.

Детальніше
«Благословенне Тернопілля»

15 лютого

Вже вдруге туристично-мистецький потенціал Тернопільської області представили на виставці, що відбулася на Стрітення 15 лютого 2018 року в Українському домі.

Детальніше
Друге Всеукраїнське Аграрне Віче "Сталий розвиток громад"

7 лютого

7 лютого в Українському домі за організаційної підтримки Всеукраїнської Аграрної Ради відбулось Друге Всеукраїнське Аграрне Віче "Сталий розвиток громад".

Детальніше
Міжнародний конкурс бального танцю WINTER TALE 2018 KIEV

3-4 лютого

Протягом двох днів, 3 та 4 лютого, в Українському домі відбувались змагання в конкурсі Міжнародного турніру бального танцю "Зимова казка" WINTER TELE KIEV 2018.

Детальніше
Урочисті збори з нагоди Дня Соборності та 100-ї річниці УНР

22 січня

22 січня 2018 року в Українському домі з нагоди Дня соборності Президент України Петро Порошенко виступив з урочистою промовою, в якій оцінив історичний внесок патріотів України, акцентував на сучасний стан справ і звернувся до майбутнього країни, також глава держави нагородив гідних співгромадян і в завершенні урочистого заходу була продемонстрована історична кіно - музична вистава.

Детальніше
ВСЕСВІТ-МУЗФЕСТ - «ЄСС»

21 січня

До Дня Соборності України 21 січня 2018 р. в Українському домі відбувся другий Всесвітній музичний фестиваль «Єднання співочих сердець».

Детальніше
Новорічний подарунок від Театру Тіней TEULIS – вистава «Попелюшка і ТЕАТР ТІНЕЙ»

30 грудня, 2-4 січня

З приємність констатуємо, що під час новорічних свят 2017-2018 років в Українському домі, при вщент заповнених залах, відбулась прем'єра першої дитячої вистави «Попелюшка і Театр тіней».

Детальніше