Події, які пройшли в Українському домі

Woman in Love. Святковий концерт!

7 березня

7 березня 2018 року в Українському домі Національний академічний духовий оркестр України подарував особливий святковий концерт «Woman in Love».

Детальніше
Тарас Шевченко мовами національних меншин

6 березня

6 березня 2018 року Рада національних спільнот України провела в Українському домі урочистий захід: «Тарас Шевченко мовами національних меншин», присвячений проведенню Шевченківських днів, святкуванню 204-ї річниці з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше
VIII Міжнародний конкурс "PREMIER"

4 березня

3 березня 2018 року в Києві стартував VIIІ Міжнародний конкурс "PREMIER". Засновник і організатор цього конкурсу - міжнародний благодійний фонд "ВІВАТ АРТ", який відомий музичній громадськості по конкурсам імені Дмитра Бортнянського та Євгена Станковича.

Детальніше
«Битва гігантів ІIІ» - шоу великих котів. Виставка котів клубу Royal Feline

3-4 березня

У вихідні, 3-4 березня 2018 року в Українському домі відбулась третя щорічна «битва» котів-гігантів за звання самого гігантського кота України. Змагалися найбільші та найкрасивіші представники різних порід.

Детальніше
X Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Атлас благозмін»

22 лютого

22 лютого 2018 року в Українському домі відбулася Х Міжнародна конференція Українського форуму благодійників. Це найочікуваніша подія у сфері благодійності та соціальних ініціатив. Масштаби заходу щороку зростають у геометричній прогресії: як наслідок, у 2016 році конференція зібрала понад 200 учасників, а у 2017 – понад 400. Уже традиційно захід об’єднує найуспішніших практиків філантропії та експертів третього сектору з різних країн світу.

Детальніше
Презентація книги "В’ячеслав Веремій. Правда життя журналіста"

21 лютого

21 лютого 2018 року в Кобзарській світлиці Українського дому відбулася презентація книги "В’ячеслав Веремій. Правда життя журналіста".

Детальніше
Вечір-присвята «Відданим сотням України»

20 лютого

20 лютого 2018 року в Українському домі відбувся академічний захід, присвячений усім борцям за волю і долю України: 100-річчю боїв під Крутами; 100-річчю єдності Української держав; 4-й річниці трагічної загибелі Героїв Небесної Сотні; родинам сучасних захисників, воїнам та волонтерам.

Детальніше
МІЖНАРОДНИЙ БАЛ КОТІВ

17-18 лютого

17 та 18 лютого 2018 року в Українському домі відбувався Міжнародний бал котів.

Детальніше
Дитячий пісенний конкурс «Яскраві діти України»

17 лютого

17 лютого 2018 року в концертній залі Українського дому відбувся грандіозний гала-концерт Київського міського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». 26 юних киян змагалися за Гран-прі та право представляти столицю на національному фіналі конкурсу.

Детальніше
«Благословенне Тернопілля»

15 лютого

Вже вдруге туристично-мистецький потенціал Тернопільської області представили на виставці, що відбулася на Стрітення 15 лютого 2018 року в Українському домі.

Детальніше