Події

Фестиваль «ГІМН СВІТЛУ»

З 13 по 15 вересня 2019 року у малій виставковій залі Українського дому відбудеться фестиваль «ГІМН СВІТЛУ», присвячений 30-річчю Сахаджа Йоги в Україні. 

За словами організаторів, фестиваль складатиметься з трьох частин: духовне спілкування, виставка картин та концерт двох груп: української ф’южн-групи The Heavenly River та всесвітньо відомої групи INDIALUCIA.
Ця музика, яка поєднує в собі елементи різних культур, покличе в подорож до Індії. На відкритті фестивалю 13 вересня буде презентовано молодий вокальний дует Aaro. Ця подія зацікавить всіх, кому близька тема духовного розвитку, адже зараз час відкритого суспільства, прагнення особистості до свободи і світла.
Виставка «ГІМН СВІТЛУ» – це виставка картин художників-йогів, які писали свої роботи у стані медитації.
25 митців з 12 країн світу, в тому числі України, представлять близько сотні полотен, в яких виражене духовне начало.

Це принципово новий підхід до творчості, який продемонструють, зокрема:
• Джеф Раум (США) – відомий ілюстратор і театральний декоратор;
• Костянтин Стерхов (Росія) – аквареаліст, входить до сотні кращих художників світу;
• Жизель Моура (Бразилія) – художниця з тонким промальовуванням деталей;
• Шань Шань Лім (Малайзія) – дизайнер по тканинах;
• Колін Хайнсен (Англія) – художник фресок;
• Володимир Джаламага (Україна) – аквареаліст, архітектор;
та багато інших.

Організатори не мають на меті зібрати «зірок», лише представити глядачеві різноманітність глибинних проявів через художників, які отримали самореалізацію.
AARO. Вокальний проект, заснований на синтезі індійської класичної музики з електронним саундом. Альтернативний східний стиль музики, створюється завдяки переосмисленню мелодій індійської раги на сучасний спосіб. Суть композицій – відображення споглядального стану та внутрішньої тиші.
Ф’южн-група The Heavenly River. Українські народні мелодії, класична індійська музика разом із джазовими елементами (ритм, гармонія, імпровізація) створюють звучання композицій. Група співпрацює як зі східними, так і із західними співаками та музикантами. Група дотримується багатьох ініціатив гуманітарної культурної солідарності та сприяє народженню нового мистецького напряму, який підтримує екологічні та духовні теми.
Група INDIALUCIA. Інноваційний проект у світовому масштабі. Музика знайомить слухача з музичною культурою південної Іспанії та різних регіонів Індії, об’єднуючи основи індійської музики, фламенко та імпровізацію. Концерт INDIALUCIA – це простір для переплетення музичних стилів і культур, відомих світових віртуозів, етнічних інструментів і вокалістів з двох континентів.

Фестиваль «ГІМН СВІТЛУ» з 2019-го року плавно перейде в рік 20-й, коли відзначається ще одна ювілейна дата - 50 років Сахаджа Йоги в світі.
Сахаджа Йога – це метод духовного самовдосконалення і саморегуляції, заснований на ґрунті давніх знань та практик. Підходить для сучасних людей, які знаходяться тут і зараз і шукають духовного вдосконалення. В Україні Сахаджа Йога набула поширення з жовтня 1989 року.
Тоді до України завітала засновниця цього методу йоги Нірмала Шрівастава (1921-2011). Вона сім разів відвідувала Україну з публічними програмами. У переповнених залах і на відкритих стадіонах свою духовну реалізацію отримали понад 20 тисяч шукачів істини.
Фестиваль «Гімн Світлу» стартує в Києві 13 вересня в Українському домі та протягом року пройде у Харкові, Дніпрі та Львові.
Приходь, вібруй в унісон, розчиняйся у Світлі!

Контакти:
Віра 067 996 41 77, 099 378 07 50,
Вікторія 063 469 85 42,
Наталья 096 706 72 09

Графік роботи:

13 по 15 вересня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6