Події

Фестиваль «ДоДому на Різдво»

14 — 20 грудня в Українському домі відбудеться святковий фестиваль «ДоДому на Різдво».

Напередодні зимових свят кожен з нас зазвичай готує підсумки минулого року та будує плани на новий. У цей час питання «що ми беремо з собою у майбутнє?» лунає актуально і важливо як для маленьких життєвих ситуацій, так і у глобальному сенсі.

Українська традиція — багатогранна, самобутня, втілена у фольклорі, мистецтві та побуті, — чи є їй місце у прогресивній сучасності? Чи маємо ми залишити цю спадщину лише у бабусиній хатині? Чи традиції сьогодні можуть набувати нових, сучасних форм?

Фестиваль «ДоДому на Різдво» — це свято справжнього українського Різдва «тут і зараз». Ми хочемо оживити народні традиції різдвяного святкування — веселу, яскраву, магічну і родинну атмосферу. Наповнити ці світлі дні особливим змістом, теплом і любов’ю. Показати, що традиції можуть органічно увійти у наше прогресивне сьогодення.

На гостей події чекають:
- мистецькі проєкти та унікальні інсталяції
- фантастичні світи українського наїву
- творчі майстерні й креативні артілі
- майстер-класи від художників та народних майстрів
- розваги для дітей та дорослих
- тематичні фотозони
- фуд-корт

Та звичайно ж серце фестивалю — святковий ярмарок. Тут ви знайдете найкращі подарунки на будь-який смак:
- новорічні прикраси
- декоративні та текстильні вироби
- handmade продукцію
- оригінальний одяг
- арт-вироби для дому
- смаколики та ласощі

У межах фестивалю буде представлено два виставкових проєкти: «Земля Івана», присвячений творчості художника Івана Приходька, та «На гостини до родини», який представить роботи трьох поколінь Примаченків: Марії, Федора й Івана.

А 19 грудня на дітей та дорослих очікує захопливе святкування Дня святого Миколая.

Фестиваль «ДоДому на Різдво» радо відкриє свої двері для родин з дітьми, компаній друзів та всіх охочих зануритися в атмосферу українських різдвяних свят!

Вартість вхідного квитка: 50 гривень

Графік роботи:

14 — 20 грудня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6