Події, які пройшли в Українському домі

Другий муніципальний ФОРУМ співвласників багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА СТОЛИЦЯ»

18 жовтня

18 жовтня 2017 року в центральній залі Українського дому в рамках реалізації Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016-2020 роки Київська міська державна адміністрація за участю Комунального концерну «Центр комунального сервісу», Громадської організації «Платформа комфорту» та ТОВ «ПРИОРИТЕТ-2000» проведе вже другий щорічний муніципальний форум співвласників багатоквартирних будинків «Енергоефективна столиця».

Детальніше
Вшанування мужності та героїзму бійців Майдану та АТО

13 жовтня

13 жовтня 2017 року, напередодні Дня захисника України, о 18:00 в «Кобзарській світлиці» Українського дому Громадська Спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» проводить Вшанування мужності та героїзму бійців Майдану та АТО.

Детальніше
Виставка Ікебани школи Ікенобо

7-8 жовтня

Два вихідні дні, 7 та 8 жовтня 2017 року, в Українському домі відбувалась виставка та демонстрація ікебани школи Ікенобо. Презентували таке чарівне дійство філія Інституту ікебани Ікенобо в країнах Східної Європи, Посольство Японії в Україні, Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Детальніше
25-а річниця встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Марокко

5 жовтня

В четвер, 5 жовтня 2017 року, в Українському домі відбулась урочиста академія для дипломатичного корпусу з нагоди святкування 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Марокко.

Детальніше
VI З’їзд гастроентерологів України – значна подія в світі сучасної гастроентерології та дієтології

28-29 вересня

Два дні поспіль із 28 по 29 вересня 2017 року в Українському домі проходив VI З’їзд гастроентерологів України. Українська Гастроентерологічна Асоціація радо зустрічала на З’їзді лікарів гастроентерологів, терапевтів, ендоскопістів, сімейних лікарів, дієтологів та лікарів інших спеціальностей з України, країн СНД та Європи.

Детальніше
Урочистий мистецький вечір «КАМЕРТОН ПРОСВІТИ»

28 вересня

В четвер, 28 вересня 2017 року у «Кобзарській світлиці» Українського дому відбулася подія, що передує відзначенню 150-річчя найповажнішої громадської організації України, яка створена для захисту культурних прав українців на теренах Австрійської та Російської імперій, Польщі та інших держав світу – української Просвіти.

Детальніше
Перший Національний конгрес волонтерів

27 вересня

27 вересня 2017 року в Українському домі відбувся Перший Національний конгрес волонтерів. Організаторами даного заходу стали ДП «Український дім», ВГО «КРАЇНА», ГО «Асоціація з медичної та психологічної реабілітації» та Державний інститут сімейної та молодіжної політики.

Детальніше
МІЖНАРОДНИЙ СИМПОЗІУМ "Цифрових технологій та естетичної стоматології"

22-24 вересня

Три дні поспіль з 22 по 24 вересня 2017 року в Українському домі проходив третій Міжнародний симпозіум "Цифрових технологій та естетичної стоматології".

Детальніше
Тетяна Петракова презентує авторську книгу «Енциклопедія дитячих талантів»

13 вересня

13 вересня 2017 року Українському домі, який перетворився на щасливу країну дитячих мрій, відбулась урочиста презентація книги «Енциклопедія дитячих талантів». Адже, видавець книги та організатор цього дійства - засновник журналу «Ukrainian Рeople» - Тетяна Петракова, надзвичайно досвідчений соціальний громадський діяч у сферах дитячої творчості та медіа. Саме проекти її журналу збирають разом тисячі дітей з усіх куточків країни в щасливу українську родину майбутнього нашої держави.

Детальніше
Грандіозний мотиваційний семінар «Power Day - День повний сил»

9 вересня

9 вересня 2017 року в Українському домі відбувся грандіозний мотиваційний семінар «Power Day - День повний сил» від фінансового експерта, керівника Salve Group і PK Academy Петера Кріштофовіча.

Детальніше