Події, які пройшли в Українському домі

«Кореяда-2017»

14-15 червня

14 та 15 червня 2017 року в Українському домі при підтримці Посольства Республіки Корея в Україні, Всеукраїнської асоціації корейців, Корейського культурного центру, Ради національних спільнот та ДП «Український дім» відбулась низка заходів, присвячених 25-річчю дипломатичних відносин Республіки Корея і України та 80-й річниці депортації корейців з Далекого Сходу.

Детальніше
ПІСНЯ ВРЯТУЄ СВІТ!

11 червня

В неділю 11 червня 2017 року в Українському домі відбувся концерт «ПІСНЯ ВРЯТУЄ СВІТ!», де свої пісні та романси на вірші Ліни Костенко і Миколи Вінграновського виконував самобутній мислитель, співак і композитор, автор книжки про таємницю людського голосу, автор унікального методу постановки голосу ПАВЛО ТЮТЮННИК.

Детальніше
Україна відзначила початок дії безвізового режиму з ЄС

10 червня

10 червня 2017 року на Європейській площі Києва відбувся культурно-мистецький захід під символічною назвою “БЕЗВІЗ”.

Детальніше
Міжнародний симпозіум "Імперії, колонії та голод в історико-порівняльній перспективі"

5-6 червня

Два дні, 5 та 6 червня в Українському домі відбувався Міжнародний симпозіум "Імперії, колонії та голод в історико-порівняльній перспективі" ХІХ–ХХ століття позначені важким досвідом урядової політики створення голоду (faminogenic policy).

Детальніше
Конкурс “Печерські каштани”

3 червня

3 червня 2017 року на центральній конгресовій площадці країни в Українському домі, при повному аншлазі в залі, відбувся популярний в світі моди та дизайнерських колах XVII Міжнародний конкурс молодих дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани». Цьогоріч в цьому конкурсі взяло участь близько 170 дизайнерів з України, Білорусі, Естонії, Молдови, Грузії та Польщі.

Детальніше
Прийняття присяги добровольцями Корпусу Миру проектів Розвитку громад та Молодіжного розвитку

2 червня

2 червня 2017 року в Українському домі Марі Йованович, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні, привела до присяги 73 нових добровольців Корпусу миру США.

Детальніше
Всесвітній день без тютюну

31 травня

31 травня у Всесвітній день без тютюну народні депутати разом із коаліцією громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» провели акцію біля Українського дому.

Детальніше
Офіційна церемонія відкриття Міжнародного Дня Йоги

31 травня

31 травня 2017 року в Українському домі посольство Індії презентувало подію «Марафон без метушні».

Детальніше
Інтернет-конкурс дитячого малюнку «Марка дружби»

30 травня

Tрадиційно, вже 15-й рік поспіль, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей 30 травня 2017 року в Українському домі проходила міжнародна художня виставка робіт учасників 5-го Міжнародного Інтернет-конкурсу малюнку «Марка дружби – 2017», під час якої відбулось урочисте свято відзначення його переможців, які були нагороджені дипломами, а кращі роботи будуть надруковані на поштових носіях.

Детальніше
«Для бійців від митців»

29 травня - 2 червня

29 травня о 18:00 в Українському домі відбудеться відкриття виставки «Для бійців від митців», яку організували українські митці, які на волонтерських засадах, планують зібрати кошти на потреби бійців ЗСУ 24 бригади 2 батальойну.

Детальніше