Події, які пройшли в Українському домі

КРАЇНА ШАНУЄ КРАЩИХ

5 серпня

В суботній прекрасний літній день 5 серпня 2017 року в Українському домі країна шанувала кращих професіоналів! Знаки народної пошани засяяли на грудях справжніх професіоналів своєї справи.

Детальніше
Відкритий Всесвітній та Всеєвропейський чемпіонат з японських шахів Сьогі

3-6 серпня

В чудові серпневі дні літа 2017 року, а саме з 3 по 6 серпня 2017 року в Україні вперше проходив Відкритий Всесвітній та Всеєвропейський чемпіонат з Сьогі за участі всіх голів Європейських Сьогі Асоціацій (FESA Meeting) і підтримки іноземних посольств та представництв в Україні.

Детальніше
«Цінуйте час»

31 липня

В останній день другого місяц літа, 31 липня 2017 року в Українського домі відбувся благодійний концерт на підтримку співачки Анни Крос - «Цінуйте час».

Детальніше
Міжнародний фестиваль йоги та ведичної культури VEDALIFE-2017

29-30 липня

Неймовірне свято східної культури, міжнародний фестиваль VEDALIFE-2017, яке два дні поспіль 29 та 30 липня в Українському домі презентували мудреці Індії, італійські кулінари, українські художники, американські візіонери та йоги з усього світу.

Детальніше
Свято сили, здоров’я та краси «Код нації»

28 червня

28 червня 2017 року, в День Конституції України, Український дім гостинно відчинив свої двері і запросив  всіх бажаючих  відвідати свято сили, здоров'я та краси української нації. Метою сімейного свята  в Українському домі  стало створення мотивації здорового способу життя, заняття спортом молоді.

Детальніше
ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ КАРТИН ЮВІЛЕЙНОГО КОНКУРСУ «УКРАЇНА – ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ»

17-29 червня

17 червня 2017 року в Українському домі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців V-го Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнка «УКРАЇНА – ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ».

Детальніше
«Кореяда-2017»

14-15 червня

14 та 15 червня 2017 року в Українському домі при підтримці Посольства Республіки Корея в Україні, Всеукраїнської асоціації корейців, Корейського культурного центру, Ради національних спільнот та ДП «Український дім» відбулась низка заходів, присвячених 25-річчю дипломатичних відносин Республіки Корея і України та 80-й річниці депортації корейців з Далекого Сходу.

Детальніше
ПІСНЯ ВРЯТУЄ СВІТ!

11 червня

В неділю 11 червня 2017 року в Українському домі відбувся концерт «ПІСНЯ ВРЯТУЄ СВІТ!», де свої пісні та романси на вірші Ліни Костенко і Миколи Вінграновського виконував самобутній мислитель, співак і композитор, автор книжки про таємницю людського голосу, автор унікального методу постановки голосу ПАВЛО ТЮТЮННИК.

Детальніше
Україна відзначила початок дії безвізового режиму з ЄС

10 червня

10 червня 2017 року на Європейській площі Києва відбувся культурно-мистецький захід під символічною назвою “БЕЗВІЗ”.

Детальніше
Міжнародний симпозіум "Імперії, колонії та голод в історико-порівняльній перспективі"

5-6 червня

Два дні, 5 та 6 червня в Українському домі відбувався Міжнародний симпозіум "Імперії, колонії та голод в історико-порівняльній перспективі" ХІХ–ХХ століття позначені важким досвідом урядової політики створення голоду (faminogenic policy).

Детальніше