Події, які пройшли в Українському домі

Ярмарок вакансій «Україна-Франція»

20 квітня

20 квітня 2019 року в Українському домі відбудеться третій ярмарок вакансій «Україна-Франція», організований Асоціацією «Французська ділова спільнота в Україні» (CCIFU).

Детальніше
Всесвітньо відома Відуші Сумитра Гуха з концертом Гандхарва Веди!

19 квітня

19 квітня в Українському домі о 19:00 відбудеться концерт Відуші Сумитра Гуха, яка відома у всьому світі як неперевершена виконавиця індійської класичної музики, володарка небесного голосу.

Детальніше
Виставка – продаж «Царство каменів»

12 – 14 квітня

12 – 14 квітня запрошуємо в Український дім на дивовижну виставку – продаж «Царство каменів».

Детальніше
Освітні виставки

12-13 квітня

12-13 квітня запрошуємо старшокласників, студентів і батьків відвідати в Українському домі виставки "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2019», в ході яких будуть представлені більше 50 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі.

Детальніше
ФЕЄРІЯ ГУМОРУ

10 квітня

10 квітня Український дім об’єднає найкращих гумористів та артистів української естради.

Детальніше
Всеукраїнський фестиваль “ROBOfirst - більше ніж роботи” LEGO. КОСМОС. РОБОТИ.

6 та 7 квітня

У вихідні дні, 6 та 7 квітня 2019 року понад 5 тисяч відвідувачів поринули у галактичну пригоду в Українському домі разом з учасниками Всеукраїнського фестивалю “ROBOfirst - більше ніж роботи”!

Детальніше
Науково-практична конференції з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику»

28 березня

28 березня 2019 року в Українському домі відбулася науково-практична конференція «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику».

Детальніше
FashionAwards: Битва дитячих модельних агентств

23 березня

23 березня 2019 року в Українському домі відбулася Битва дитячих модельних агентств, яка визначила переможця весняного сезону.

Детальніше
II Судовий форум ААУ

15 березня

15 березня 2019 року в Українському домі відбувся Судовий форум – масштабна та професійна подія, яка сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України.

Детальніше
Творча зустріч Володимира Горбуліна «Хочу висловитися гранично відверто»

14 березня

14 березня 2019 р. в щент заповненій концертній залі Українського дому відбулася Творча зустріч Володимира Горбуліна з нагоди виходу в світ його книжки «Мой путь в зазеркалье. Не только путевые заметки».

Детальніше