Події, які пройшли в Українському домі

ЧАРІВНІ КОТИ - МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ ПОРОДИСТИХ КІШОК 2017. ФЕЛIНОЛОГIЧНИЙ АЛЬЯНС УКРАIНИ • ЛIЦЕНЗIЯ ВСЕСВIТНЬОI ФЕДЕРАЦII КОТIВ

22-23 квітня

22 та 23 квітня в Українському домі знову відбувся Міжнародний Чемпіонат породистих кішок 2017.

Детальніше
XIІI Київська міжнародна книжкова виставка

20-23 квітня

З 20 по 23 квітня 2017 року усіх шанувальників книги, любителів читання запросив до себе Український дім на Київську міжнародну книжкову виставку, яка стала подією всеукраїнського масштабу, що об’єднала видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.

Детальніше
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Впровадження сучасного Європейського досвіду в лікуванні захворювань нервової системи»

20 квітня

20 квітня 2017 року в Українському домі з успіхом пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Впровадження сучасного Європейського досвіду в лікуванні захворювань нервової системи». Організаторами виступили ГО «Всеукраїнська асоціація по неврології та рефлексотерапії» та ГО «Паблік хелс».

Детальніше
Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок

13-15 квітня

Цьогоріч в Українському домі традиційно відбувся VI Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок. Тішить те, що з кожним наступним роком, кількість відвідувачів зростає, є і постійні відвідувачі і це вже стало родинною традицією разом із сім’єю відвідувати нашу ярмарку.

Детальніше
Шоу КІРСТЕН ДЕМАНТ

11 квітня

11 квітня в концертній залі Українського дому відбулося шоу КІРСТЕН ДЕМАНТ. Колекція STAR ICON.

Детальніше
ІІ Український форум бізнесу

10 квітня

10 квітня 2017 року в Українському домі проходив ІІ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ БІЗНЕСУ за участі Прем’єр - міністра України Володимира Гройсмана, першого віце-прем’єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубіва та представників кабміну.

Детальніше
Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2017»

8 квітня

8 квітня 2017 р. в Українському домі відбувся масштабний та унікальний за своєю презентабельністю Міжнародний бізнес-форум «Бізнес WOMAN 2017».

Детальніше
Виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном»

6-8 квітня

У просторих виставкових залах Українського дому з 6 по 8 квітня 2017 року в з неймовірними попитом відбулися дві освітні виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном».

Детальніше
«Перший Фінансовий Ярмарок для МСБ»: підприємцям запропонують доступні кредити

4 квітня

4 квітня 2017 року в Українському домі відбувся «Перший Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу». Організована Німецько-Українським Фондом та профінансована Урядом Німеччини подія, об’єднала представників МСБ та крупні фінансові інституції.

Детальніше
Науково-практична конференцію з міжнародною участю «ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ У ДІТЕЙ. СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА ДІАГНОСТИКУ, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКУ»

30 березня

30 березня 2017 року в Українському домі відбулась Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику»

Детальніше