Події, які пройшли в Українському домі

Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок «Ukrainian Open 2019»

8-9 червня

8-9 червня в Українському домі буде проходити Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок.

Детальніше
Благодійний творчий проект "Дует із зіркою"

8 червня

8 червня 2019 року в концертній залі Українського дому о 18.00 відбудеться концерт третього сезону Благодійного творчого проекту «Дует із зіркою".

Детальніше
Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА В РАКУРСІ СВІТОВИХ ПРАКТИК»

6-7 червня

Українська асоціація сімейної медицини запрошує в 6-7 червня 2019 року в Український дім лікарів-практиків первинної допомоги, головних лікарів та заступників ЦПМД, медичних сестер ЗП-СМ, викладачів, експертів департаментів та управлінь охорони здоров’я зі спеціальності «ЗП-СМ» до участі у Всеукраїнській конференції з міжнародною участю «ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА В РАКУРСІ СВІТОВИХ ПРАКТИК», присвяченій 20-річчю членства УАСМ у Всесвітній асоціації сімейної медицини (WONCA).
Конференція включена до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 році МОН, МОЗ і НАМН України» № 240.

Детальніше
Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Марка миру та дружби» до Міжнародного дня захисту дітей

4 червня

Запрошуємо шанувальників дитячого мистецтва до Українського дому 4 червня 2019 року об 11.00 для участі у святі відзначення переможців конкурсу малюнку.

Детальніше
Kyiv Comic Con

1-2 червня

Ювілейний, п’ятий Kyiv Comic Con в Українському домі проводив свою роботу в перші літні дні, 1 та 2 червня 2019 року, при вщент заповнених локаціях всього конгрес - центру!

Детальніше
"Spartans Tournament"

26 травня

В День Києва, 26 травня 2019 року, Український дім широко відкрив свої двері для киян, гостей міста, спортсменів любителів і професіоналів, бажаючих відвідати Командний Турнір із пауерліфтингу та окремих вправ "Spartans Tournament». Це був день краси та сили!

Детальніше
Міжнародна виставка-конкурс з стендового моделювання "KYIV SCALE MODELLERS BATTLE 2019"

25-26 травня

Два дні поспіль, 25 та 26 травня 2019 року в Українському домі за організації “IPMS Boryspil UA” відбувалась Міжнародна виставка-конкурс з стендового моделювання "KYIV SCALE MODELLERS BATTLE 2019".

Детальніше
«ФЕСТИВАЛЬ МОРОЗИВА» Свято солодощів та розваг до Дня Києва

25-26 травня

Прекраснішого свята, свята дитинства та найсмачніших вражень, свята солодощів та розваг, як Фестиваль морозива в Українському домі, годі і придумати. А ще, він кожного року проводиться разом із святкуванням Дня міста Києва - столиці нашої держави Україна!

Детальніше
Науковий симпозіум

20 по 24 травня

З 20 по 24 травня 2019 року в Українському домі проходив Четвертий щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я».

Детальніше
Ярмарок вакансій «Україна-Франція»

20 квітня

20 квітня 2019 року в Українському домі відбувся третій ярмарок вакансій «Україна-Франція», організований Асоціацією «Французська ділова спільнота в Україні» (CCIFU). Західні інвестори в Україні відомих французьких торгових марок та брендів презентували актуальну інформацію про власні підприємства, відкриті вакансії та кар’єрні можливості, так і шукачів, які бажають побудувати кар’єру в міжнародній компанії.

Детальніше