«Анукі у пошуках весни» Французька весна Українського дому…

 

Понад два десятки тисяч вдячних глядачів, які були присутні в суботу 2 квітня 2016 року в рамках проведення  зустрічі Французької весни в Україні, з неперевершеними враженнями, ще довго гуляючи вечірнім Києвом, обговорювали світлове шоу подароване компанією Aglagla, яке відбувалось на Європейській площі Українського дому.

 

Надзвичайна світлова проекція від компанії Aglagla, підкорила серця перебірливої української публіки. Анукі, нарешті, приїхали до Києва! Після Ліона, Дубая, Осаки, Сингапура двоє найменших у світі ескімосів знайшли новий незвичний ігровий майданчик: для своїх нових пригод вони обрали фасад Українського дому!

У неперевершеному спектаклі-проекції, створеному за допомогою технологій 3D-меппінгу, які перетворили Український дім на величезний відео-екран, Анукі відправилися «на пошуки весни». Подорож, де завдяки новітнім технологіям кумедні персонажі переживали усі пори року та завершили свої пригоди навесні – у найгарнішу пору року, пору відновлення і надій...

У своїх мальовничих і веселих пригодах два персонажі зустрічали мандрівниць, які зачарували Україну своїми музичними та вокальними творами: Dakh Daughters демонстрували свій талант під час виконання пісні в одній зі сцен дійства.

Без сумніву, і дорослі, і малеча, були у захваті від карколомних пригод двох веселих ескімосів, а завдяки креативності та технічній майстерності французької компанії Aglagla глядачі змогли по новому поглянути на архітектуру будівлі, яку вони обожнюють або ненавидять, але здебільшого інколи і не звертають увагу, саме на фасад Українського дому.

Краще один раз побачити, аніж сто раз почути. Саме Український дім гостинно відкриває двері усім українцям та гостям нашої держави для нових вражень та подій.

Графік роботи:

2 квітня

20.30 та 21.30