Antvan Fashion Days 2017

 

Antvan Fashion Days 2017 знову повернувся в Український дім! У світ моди, стилю, краси та таланту можна було поринути в самому серці Києва 11-12 листопада 2017 року. Найкраща локація для найкращих дизайнерів та учасників – Український дім, де кожний бажаючий мав змогу доторкнутися до такої загадкової та феєричної атмосфери Fashion індустрії.

5-й ювілейних захід Antvan Fashion Days здивував глядачів своїми масштабами та технологічними можливостями, завдяки цьому гості відчували себе героями модного глянцю, а дизайнери – диктаторами сучасної української моди.

Antvan Fashion Days – щорічний захід в форматі виставки-показу, який не втомлюється відкривати нові обличчя в світі моди та шукати лише якісні бренди для українського споживача. Відомі ЗМІ, молоді артисти, майстер -класи провідних експертів в сфері стилю та краси, розважальна програма, призи, конкурси та багато іншого, були представлені на центральній виставковій площадці країни. Організатори заходу постарались і підібрали лише топових дизайнерів, які готують колекції саме для вишуканогоглядача, а шоу-руми кращих українських брендів стали справжнім райським куточком для кожної модниці.

Відвідувачі не тільки ознайомилися з новими тенденціями осінь-зима, а й змогли одразу придбати омріяну річ. Більше 150 українських дизайнерів вже взяли участь в Antvan Fashion Days та зробили свої перші кроки не лише на території української модної індустрії, а й вийшли на міжнародний ринок.

Графік роботи:

11-12 листопада