«АМІНА:ЖИТТЯ» - фотовиставка пам’яті Аміни Окуєвої

 

Вперше, після жорстокого вбивства Аміни Окуєвої, з 20 по 26 грудня 2017 року в Українському домі відбулася фотовиставка: «АМІНА: ЖИТТЯ».

«АМІНА: ЖИТТЯ» - фотовиставка пам’яті великої дочки України, Аміни Окуєвої.«Нехай мужність та життя Аміни Окуєвої стануть натхненням для нас всіх і нехай міжнародна спільнота буде з Україною пліч-о-пліч у протистоянні російській агресії» - заявила, Конгрес вумен - Марсі Каптур, США. Фотовиставка "АМИНА: ЖИТТЯ" в Українському домі була присвячена пам’яті відданого патріота, борця за вободу України в протистоянні російській агресії, героїчної жінки Аміни Окуєвої, яка 30 жовтня 2017 року трагічно загинула від рук проросійських найманців.

На церемонії відкриття був присутній Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, народні депутати України: Антон Геращенко, Ігор Мосійчук, Тетяна Чорновіл, Сергій Пашинськй та інші вищі посадові особи держави, а також представники іноземних дипломатичних представництв в Україні, активісти та представники ЗМІ.

34 роки 4 місяці 25 днів 17 годин – рівно стільки прожила на цій Землі Аміна.

На виставці було представлено 34 фотографії - 34 миті її яскравого, героїчного та стрімкого життя, присвяченого мужній та рішучій боротьбі за волю, справедливість, добро та любов. 17 чорно-білих аматорських фотографій з особистого архіву Аміни: трагічні події Майдану і фронтове життя в гарячих точках неоголошеної війни на території суверенної України - Дебальцеве, Щастя, Зайцеве, Авдіївська промзона, Троїцьке, Світлодарська дуга. 17 кольорових фотографій роботи Олександри Лисицької, талановитої фотохудожниці з Луганська: дивовижний образ прекрасної та надзвичайно сильної жінки, здатної протистояти будь-яким загрозам.

Улюблені рядки Аміни: "Безумство хоробрих - ось мудрість життя!" стали епіграфом до її дивовижного життя, яке вона безстрашно віддала за Україну, ставши справжнім символом боротьби за волю і справедливість у протистоянні російській агресії.

Графік роботи:

20-26 грудня