Акція «16 днів проти ґендерного насильства»

Кожного року 25 листопада, в День боротьби з ґендерним насильством Україна приєднується до міжнародної спільноти в проведенні акції «16 днів проти ґендерного насильства», яка триває аж до Дня прав людини – 10 грудня.

Акція має за мету підвищити обізнаність про проблему ґендерного насильства, як порушення прав людини, та закликає до боротьби з ґендерною нерівністю та безкарністю, що продовжує поширення насильства щодо жінок.

З метою приєднатися до акції «16 днів проти ґендерного насильства», Представництво ООН в Україні спільно з Міністерством соціальної політики та Українським Жіночим Фондом проводить фотовиставку «Жінки і конфлікт в Україні». Більше 40 фотографій були відібрані для виставки, що розповідають історії українських жінок, які виконують різні ролі у важкі часи для України – жінки-солдатки, жінки-лікарки, жінки-добровольці, жінки-волонтери і т.д.

Офіційне відкриття фотовиставки відбудеться 3 грудня 2014 року о 17:00 у приміщенні Малої виставкової зали в Українському домі (Київ, вул.Хрещатик, 1).

В церемонії відкриття візьмуть участь Ніл Вокер, Координатор системи ООН, Марина Порошенко, Перша леді, Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка (підтверджується), Людмила Денісова, Міністр соціальної політики України (підтверджується), Нузхат Есан, Представниця Фонду народонаселення ООН в Україні, Наталія Карбовська, Голова Правління, Український Жіночий Фонд, Ірина Геращенко, Уповноважена Президента України з питань врегулювання ситуації на Сході України.

Акція «16 днів проти ґендерного насильства»

Режим роботи:

3 Грудня 2014