100-річчя проголошення Першої Республіки Вірменія

 

29 травня 2018 року в Українському домі Рада національних спільнот України спільно з Національним Конгресом вірмен України, Спілкою вірмен України, Київської вірменською громадою і Українською єпархією Вірменської Апостольської Церкви організовують загальнонаціональне вірменське свято, присвячене 100-річчю проголошення Першої Республіки Вірменія. А також на запрошення Національного Конгресу вірмен України братимуть участь представники засобів масової інформації з Республіки Вірменія.

У заході на запрошення Національного Конгресу вірмен України також брали участь представники засобів масової інформації з Республіки Вірменія. У програмі заходу відбулась Міжнародна конференція та урочистий концерт.

Травневі перемоги 1918 року відкрили нову і славну сторінку в багатовіковій історії вірменського народу. Вірменський народ проявив небувалу стійкість і відвагу в боях під Сардарапатом, Баш-Апараном і Каракілісом, досяг успіху і зміг протистояти ворогові, який ступив на їх землі. Тим самим, врятував від знищення останню частку історичної батьківщини і її майбутнє. Нова незалежна Вірменія народилася під зливою залпів Першої світової війни. Щорічно ми повторюємо одну просту істину: не будь 28 травня 1918 року, не було б Радянської Вірменії і не було б незалежної Республіки Вірменія. Дуже символічно, що через 100 років з дня проголошення Першої Республіки Вірменія, перемогу для сьогоднішньої Республіки Вірменія, з демократично-європейськими цінностями, здобув Нікол Пашинян Оксамитовою революцією, яка пройшла в квітні та травні цього року. У травні 2018 року минає 100 років від дня проголошення Першої Республіки Вірменія. Святкові заходи нагадали нам про героїчний дух вірменського народу, що встав на захист Батьківщини. Проголошення незалежної держави закликає до єдності - і тоді, і сьогодні. Через століття, вірменський народ з гордістю зберігає пам'ять про відданість і патріотизм своїх синів, а нинішнє покоління, поза сумнівом, є гідним послідовником цієї спадщини, що зміцнює державу своїм інтелектом і сміливістю. Ось чому 100-річчя відновлення державності є цінним святом для кожного вірменина.
Нехай у вірменського народу завжди будуть приводи святкувати травневі перемоги і об'єднуватися тільки навколо перемог!

Графік роботи:

29 травня

15:00 – 20:00