Партнери

Партнери

Online Expo - київський виставковий портал. Всі виставки Києва.
http://online-expo.kiev.ua/

Академія WebPromoExperts - лідер у сфері освітніх заходів з онлайн-маркетингу.
https://webpromoexperts.com.ua/ 

Компанія Імператив - виробник широкоформатного друку. Завдяки великому парку власного обладнання і кваліфікованого персоналу, може в найкоротші терміни виготовити широкоформатний друк та зробити монтаж.
http://imperativ.net.ua/ 

ufest.in.ua - один із небагатьох проектів в Україні, який ставить собі завданням популяризацію, просування та розвиток українських фестивалів. На цій платформі відповідно до власних інтересів і побажань ви знайдете багато цікавої інформації про майбутні українські фестивалі, а також статті, новини та репортажі, присвячені фестивальному руху України.
http://www.ufest.in.ua/ 

«Деловая столица» – це українське ділове видання, публікує важливу інформацію і пояснює чому це важливо, чиї інтереси були зачеплені і якими можуть бути наслідки прийняв тих кроків або рішень.
http://www.dsnews.ua/ 

Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» – працює на ринку економічної та політичної інформації України з 1992 року. Інформаційні стрічки агентства інтегровані в інформаційні потоки найбільших агентств світу – Bloomberg і Reuters. За даними міжнародної дослідницької компанії GfK-Україна, «Інтерфакс-Україна» є лідером в нашій країні за всіма ключовими показниками роботи серед інформагентств (цитованість в ЗМІ, охоплення аудиторії та ін.).
http://interfax.com.ua/ 

Готель Дніпро розташований у самому серці Києва, на перехресті Хрещатика та Європейської площі.
186 комфортабельних номерів різних категорій з неповторними видами на схили величного Дніпра, вулиці старого й сучасного Києва.
Для учасників заходів, що проходять в Українському Домі діють спеціальні знижки. За детальною інформацією звертайтесь у службу маркетингу готелю – +38 044 254 67 13.
http://www.dniprohotel.ua/ 

Чотирьохзірковий Готель Україна розташований у серці Києва – на Майдані Незалежності. Це унікальне місце, де перетинаються культурне, політичне та розважальне життя української столиці. Неподалік розташовані найвідоміші київські театри, Секретаріат Президента України, Верховна Рада, Кабінет Міністрів, Національний банк, мерія, головпоштамт, нічні клуби та великі торговельні центри.
http://www.ukraine-hotel.kiev.ua/ 

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6