Партнери

Академія WebPromoExperts - лідер у сфері освітніх заходів з онлайн-маркетингу.

https://webpromoexperts.com.ua/

ufest.in.ua - один із небагатьох проектів в Україні, який ставить собі завданням популяризацію, просування та розвиток українських фестивалів. На цій платформі відповідно до власних інтересів і побажань ви знайдете багато цікавої інформації про майбутні українські фестивалі, а також статті, новини та репортажі, присвячені фестивальному руху України.

www.ufest.in.ua

«Деловая столица» – це українське ділове видання, публікує важливу інформацію і пояснює чому це важливо, чиї інтереси були зачеплені і якими можуть бути наслідки прийняв тих кроків або рішень.

dsnews.ua

Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» – працює на ринку економічної та політичної інформації України з 1992 року. Інформаційні стрічки агентства інтегровані в інформаційні потоки найбільших агентств світу – Bloomberg і Reuters. За даними міжнародної дослідницької компанії GfK-Україна, «Інтерфакс-Україна» є лідером в нашій країні за всіма ключовими показниками роботи серед інформагентств (цитованість в ЗМІ, охоплення аудиторії та ін.).

interfax.com.ua

Науково-популярний, страноведческий журнал. Ми пишемо про визначні пам'ятки, національному колориті, кухні, особливості мови і укладу, цікавих місцях, бізнес можливості. Ми ставимо перед собою мету створити енциклопедію даних і відгуків про всіх куточках Землі.Ми хочемо дати можливість кожному відвідувачу вивчати світ, ділитися враженнями, планувати поїздки.

vokrugsveta.ua

Великий асортимент кращих примірників світової літератури. Щоденне поповнення сотнями новинок провідних видань.

Книжковий інтернет-магазин «Bambook» – це прекрасна можливість економії грошей і часу. Система доставки додому дозволить отримати обрані книги н виходячи з дому. Необхідно лише знайти книгу, клікнути «Купити» і клікнути кнопку «Оформити замовлення». Читайте разом з інтернет-магазином «Bambook».

bambook.com

WoMo – проект про ділових мам: успішних в батьківстві і в кар'єрі.

Ми познайомимо вас з ними: мамами, які однаково добре готують кашу без грудочок і налаштовують бізнес без проблем.

Крім натхнення, шукайте на WoMo замітки про нові тенденції в освіті, особливості виховання сучасних дітей, розповіді про подорожі з малюками і багато іншого. Крім цього, ми переводимо для вас статті провідних світових дитячих психологів. Це унікальні матеріали, недоступні ні на одному з російськомовних ресурсів.

womo.com.ua

«Завтра по імені_» – це платформа для комунікації всіх, хто прагне розвиватися в ритмі з часом:
• делегатів з майбутнього, талановитих підлітків;
• дорослих, що живуть на крок попереду.

Неймовірний концентрат інсайтів для маркетологів, HR-професіоналів, прогресивних викладачів, батьків і всіх, хто активно замислюється про завтра.

facebook.com/zavtrapoimeni

«ПрофесорКрейд» – єдине українське дитяче видання з навчальним контентом для дітей у віці від 6 до 10 років. Журнал сприяє всебічному розвитку дитини, привчає його до читання, знайомить з англійською мовою, а також дає ключові знання, які необхідні учням молодших класів.

kraid.com.ua

Готель Дніпро розташований у самому серці Києва, на перехресті Хрещатика та Європейської площі.
186 комфортабельних номерів різних категорій з неповторними видами на схили величного Дніпра, вулиці старого й сучасного Києва.

Для учасників заходів, що проходять в Українському Домі діють спеціальні знижки. За детальною інформацією звертайтесь у службу маркетингу готелю – +38 044 254 67 13.

www.dniprohotel.ua

Чотирьохзірковий Готель Україна розташований у серці Києва – на Майдані Незалежності. Це унікальне місце, де перетинаються культурне, політичне та розважальне життя української столиці. Неподалік розташовані найвідоміші київські театри, Секретаріат Президента України, Верховна Рада, Кабінет Міністрів, Національний банк, мерія, головпоштамт, нічні клуби та великі торговельні центри.

www.ukraine-hotel.kiev.ua