Партнери

KidsVisitor – це найбільший довідковий сайт з інформацією для батьків і дітей: каталог розважальних і освітніх місць, дитячих таборів, афіша подій.

https://kidsvisitor.com/uk/kiev

Академія WebPromoExperts - лідер у сфері освітніх заходів з онлайн-маркетингу.

https://webpromoexperts.com.ua/

Компанія Імператив - виробник широкоформатного друку. Завдяки великому парку власного обладнання і кваліфікованого персоналу, може в найкоротші терміни виготовити широкоформатний друк та зробити монтаж.

imperativ.net.ua

ufest.in.ua - один із небагатьох проектів в Україні, який ставить собі завданням популяризацію, просування та розвиток українських фестивалів. На цій платформі відповідно до власних інтересів і побажань ви знайдете багато цікавої інформації про майбутні українські фестивалі, а також статті, новини та репортажі, присвячені фестивальному руху України.

www.ufest.in.ua

«Деловая столица» – це українське ділове видання, публікує важливу інформацію і пояснює чому це важливо, чиї інтереси були зачеплені і якими можуть бути наслідки прийняв тих кроків або рішень.

dsnews.ua

Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» – працює на ринку економічної та політичної інформації України з 1992 року. Інформаційні стрічки агентства інтегровані в інформаційні потоки найбільших агентств світу – Bloomberg і Reuters. За даними міжнародної дослідницької компанії GfK-Україна, «Інтерфакс-Україна» є лідером в нашій країні за всіма ключовими показниками роботи серед інформагентств (цитованість в ЗМІ, охоплення аудиторії та ін.).

interfax.com.ua

Готель Дніпро розташований у самому серці Києва, на перехресті Хрещатика та Європейської площі.
186 комфортабельних номерів різних категорій з неповторними видами на схили величного Дніпра, вулиці старого й сучасного Києва.

Для учасників заходів, що проходять в Українському Домі діють спеціальні знижки. За детальною інформацією звертайтесь у службу маркетингу готелю – +38 044 254 67 13.

www.dniprohotel.ua

Чотирьохзірковий Готель Україна розташований у серці Києва – на Майдані Незалежності. Це унікальне місце, де перетинаються культурне, політичне та розважальне життя української столиці. Неподалік розташовані найвідоміші київські театри, Секретаріат Президента України, Верховна Рада, Кабінет Міністрів, Національний банк, мерія, головпоштамт, нічні клуби та великі торговельні центри.

www.ukraine-hotel.kiev.ua