Благодійність

Організація благодійних акцій залишається невід’ємною частиною нашої діяльності. Корпоративна благодійність Українського дому спрямована на допомогу тим, хто цього найбільше потребує – дітям-сиротам.

За даними ЮНІСЕФ в Україні з восьми мільйонів дітей майже 95 тис. проживають в дитячих будинках, школах-інтернатах та притулках. Через це, Український дім вирішив активно допомагати дітям-сиротам, шляхом організації благодійних акцій.

Починаючи з 2010 року, Український дім організовує Національний благодійний Великодній ярмарок, в рамках якого відбувається збір коштів та продуктів харчування для дитячих будинків-інтернатів. Крім цього, для дітей організовуються майстер-класи від народних майстрів та вручення святкових подарунків.

В 2012 році ми започаткували традицію проведення Благодійної Новорічної ялинки для дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Подарувати незабутнє свято таким дітям та побачити їх щирі посмішки – найкращий новорічний подарунок для нас.

Також ми проводимо благодійні книжкові виставки-ярмарки, які мають на меті збір книжок для дитячих будинків. За час існування таких проектів 30 тис. книжок поповнили бібліотеки дитячих будинків. Ми сподіваємося, що наші акції допоможуть прищепити маленьким українцям, позбавлених батьківської турботи, любов і повагу до книг.

Таким чином, Український дім популяризує благодійництво і спрямовує свої зусилля на залучення якомога більше людей до прояву милосердя.

Ми будемо раді будь-якій допомозі та співпраці в організації благодійних акцій.