Про нас

Український дім - міжнародний виставковий і конгрес-центр Києва

Конгрес-центр - найпрестижніше місце в центрі української столиці для проведення різних заходів на високому міжнародному рівні: конгресів, форумів, конференцій, виставок, урочистих церемоній, презентацій. Виставкові зали, 9 конференц-залів, кіноконцертний зал, відкрита виставкова площа, MICE послуги.

Унікальний презентаційно-виставковий комплекс

Майданчиків, рівних Українському дому по своїй універсальності і технічному забезпеченню в столиці поки що немає.

На п'яти поверхах Конгрес-Центру, розташовані:

 • експозиційні зали для виставкових заходів
 • багатофункціональний концертний зал на 477 місць
 • 9 конференц-залів для проведення семінарів, конференцій та ділових презентацій

Загальна площа конгрес-центру - 20 тис.м2

 • 1 рівень – 3340 м2
 • 2 рівень – 2206 м2
 • 3 рівень – 2206 м2
 • 4 рівень – 2000 м2
 • 5 рівень – 4248 м2
 • площа переходів - 1000 м2

На території Українського дому працюють 8 ескалаторів, 2 гостьових ліфта, на першому поверсі знаходяться просторе фойє, зони для кава-брейків, ресторан, кафе-бар, гардероб.

Відкрита площа – 4,5 тис. м2

Використовується як додаткова експозиційна площа на великих промислових виставках, для організації святкового салюту, фестивалів та інших open-air заходів.

Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Це єдине місце в Києві, де можна організувати масштабну церемонію, порівняну, наприклад, з врученням премії «Оскар». Просторі виставкові зали, концертний зал, багатофункціональні конференц-зали надають величезні можливості для організаторів виставок і конгресів, конференцій, експонентів і відвідувачів.
Завдання конгрес-центру - просування Києва як місця для проведення міжнародних конгресних заходів високого рангу, створення сприятливих умов для розвитку виставкового бізнесу в Україні та сприяння вітчизняним та іноземним компаніям в проведенні конференц-заходів. А наша професійна команда допомагає не тільки організувати захід, а й забезпечити його ефективне і бездоганне проведення.
Для того, щоб мати статус одного із найпотужніших осередків культурного, громадсько-політичного й ділового життя всієї України, силами національної еліти в теперішній час розробляється нова концепція культурно-ідеологічної платформи Українського дому. На основі цієї концепції Український дім перетвориться на головний майданчик для презентацій вагомих новітніх творчих, наукових та бізнес-доробків України. Діяльність Українського дому стане консолідуючою платформою, важливим національним інструментом впровадження гуманітарної політики, презентуючи Україну в усіх її аспектах.

Успіх вашого заходу

Український дім - проведення заходів будь-якого формату та масштабу.
Щорічно в конгрес-центрі проходить більше 100 національних і міжнародних заходів, в яких бере участь близько 8000 компаній з 60-ти країн світу.

20-річний досвід успішної роботи

Перегляньте розділ про проведені нами заходи, де представлені фото та опис, найбільш успішних проведених заходів: виставок, виступів видних політиків і підприємців, фестивалів, конференцій, форумів і самітів, весіль, вручень престижних премій. Детальніше

Конгрес-центр використовується Урядом України і низкою міністерств, як основна площа для проведення найважливіших українських та міжнародних форумів, самітів і заходів за участю Президента України.

Власні щорічні заходи

- Національний благодійний Великодній ярмарок
- Національна виставка «Український сувенір»
- Щорічний виставковий форум «Доступне житло»
- Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань
- Новорічні ялинки за мотивами казок народів світу
- Виставка-форум «Спорт та спортивна індустрія України»

Культурні та просвітницькі заходи Українського дому

- Виставка до 1025-річчя Хрещення Київської Русі : «X веков Православия. История православной Руси в ликах ее Святых»
- Виставка, присвячена 20-річчю Українського дому «Подарунки Президентам України»
- Мистецький проект «Art Expo Ukraine»
Детальніше про культурні та просвітницькі заходи

За високий професійний рівень організації та проведення ділових заходів, указом Президента України № 142/2010 від 8 лютого 2010 року ДП Національному центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» присвоєно статус національного.

Враховуючи основні види господарської діяльності ДП «Український дім» встановило такі чіткі цілі діяльності підприємства: провадження підприємством ринкової діяльності, забезпечення прибутковості та ефективності нарощування темпів господарської діяльності.

Міжнародний конгрес-центр відкритий для всіх, хто бажає провести захід на найвищому рівні.

Завантажити наш логотип

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6